Kokią kirpimo mašinėlę rinktis?

Kokią kirpimo mašinėlę rinktis?

Prasidėjus pandemijai, smarkiai sumažėjo arba visai nutrūko apsilankymai salonuose ir kirpyklose. Daugelis žmonių, ypač vyrų, ėmė kirptis plaukus namuose.

Apsispręskite, ar kirpimo mašinėlė yra laidinė, ar belaidė

Prieš apsispręsdami dėl laidinės ar akumuliatorinės plaukų kirpimo mašinėlės, pagalvokite, kur paprastai kirpti plaukus.

Plaukų kirpimo mašinėlės paprastai būna dviejų konstrukcijų: laidinės ir belaidės. Laidinė kirpimo mašinėlė, kuri veikia tik įjungta į elektros lizdą, paprastai yra galingesnė ir gali būti naudojama ilgiau, nes nepriklauso nuo akumuliatoriaus, kuris išsikrauna ir išsikrauna.

Priešingai, belaidė kirpimo mašinėlė įkraunama ir yra lankstesnė. Šio tipo kirptuvą galima naudoti bet kur, nes jo nereikia pririšti prie elektros lizdo. Tai ypač patogu tiems, kurie mėgsta kirpti plaukus lauke, kur vėliau reikės mažiau netvarkos. Tačiau turite nuolat prižiūrėti, kad akumuliatorinė kirpimo mašinėlė būtų įkrauta, kitaip gali pritrūkti sulčių visam kirpimui.

Atkreipkite dėmesį į pridedamus priedus

Visos kirpimo mašinėlės bus su tam tikrais kreiptuvais – tomis plastikinėmis prisegamomis apsaugomis, kurios atitolina ašmenis nuo plaukų, kad jie būtų tiksliai nukirpti. Kai kuriose kirpimo mašinėlėse yra visi būtini priedai, kurių gali prireikti, pavyzdžiui, šukos, šepetys, žirklės, mažesni kirpimo antgaliai ir papildomi peiliukai. Turint visus reikiamus priedus, plaukų kirpimas kelia mažiau streso. Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į galimybę lengvai gauti pakaitinių dalių, jei jos būtų sugadintos.

Ieškokite tinkamo ašmenų dydžio

Kirpimo mašinėlės ašmenys būna skirtingų dydžių, priklausomai nuo gaminio. Taigi, įsigydami kirpimo mašinėlę, ašmenys turi būti ne tik aštrūs, bet ir tinkamo dydžio. Daugumoje kirpimo mašinėlių rinkinių yra aštuonios ašmenų apsaugos, pažymėtos didėjančio skaičiaus ženklais, o kiekvienas jų reiškia plaukų kiekį, kuris liks ant galvos (kuo mažesnis orientacinis skaičius, tuo trumpesni bus jūsų plaukai). Pavyzdžiui, pirmojo numerio apsauga tinka, jei norite kirpti kirpčiukus. Taip pat galite naudoti kirptuvą be apsaugos, kad pašalintumėte plaukus prie pat odos.

Aštrūs ašmenys užtikrina didžiausią tikslumą, tačiau nesumažina plaukų kirpimo patogumo, nes ašmenys gali traukti sruogas. Taip pat galite ieškoti kirpimo mašinėlės su savaime galandamais ašmenimis.

Patikrinkite, kokio tipo variklį turi

Variklis yra tiesioginė kirpimo mašinėlės jėgainė, tačiau tai viena iš savybių, kurios dauguma žmonių pirkdami nepatikrina. Kaip ir automobilio variklis, variklis maitina kirpimo mašinėlę, stumdamas ašmenis tiksliai kirpti jūsų plaukus. Yra trijų tipų kirpimo mašinėlių varikliai: magnetinis variklis, šarnyrinis variklis ir sukamasis variklis.

Nors magnetinis variklis yra mažiau galingas nei kiti du, jis yra paprastas, pasižymi dideliu peiliukų greičiu ir didele kirpimo apimtimi, todėl puikiai tinka kirpimui be jokių pastangų. Švytuokliniu varikliu aprūpintos kirpimo mašinėlės yra galingesnės už turinčias magnetinį variklį, tačiau veikia mažesniu ašmenų greičiu. Jos turi galimybę kirpti storus, sunkius arba drėgnus plaukus.

Jei ketinate intensyviai kirpti visų tipų plaukus – šlapius ar sausus – tuomet geriausia rinktis rotaciniu varikliu varomas kirpimo mašinėles. Jį galima rasti tiek laidinėse, tiek akumuliatorinėse kirpimo mašinėlėse.

PR

Naujienos iš interneto