Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Kodėl skandinaviškame interjere tinka sofa lova?

Kodėl skandinaviškame interjere tinka sofa lova?

Kodėl skandinaviškame interjere tinka sofa lova?

PR

Skandinaviškas interjero dizainas – tai minimalistinis, tekstūrų ir švelnių atspalvių gausa išsiskiriantis stilius. Nepaisant to, kad išpopuliarėjo jau pakankamai seniai, iki šių dienų jis yra vienas iš mėgstamiausių. Kokios savybės lemia skandinaviško interjero patrauklumą ir kodėl jame taip puikiai dera miegamosios sofos lovos?

Erdvė, kurioje vyrauja šviesūs tonai

Šviesa žmogui tiesiog gyvybiškai būtina. Ji teigiamai veikia mūsų nuotaiką ir prisideda prie geros organizmo būklės. Skandinaviško stiliaus interjere dominuoja šviesūs pasteliniai atspalviai, kurie padeda sukurti itin jaukią atmosferą. Tikriausiai tai viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl daugeliui jis sukelia malonius jausmus.

Neutralus fonas – tai puikus pagrindas modernioms kambario įvaizdžio detalėms. Dažniausiai jos būna ryškesnių spalvų, pavyzdžiui juodos, tamsiai mėlynos, geltonos. Drąsiam akcentui kuo puikiausiai tinka patogi ir stilinga sofa lova. Platus lietuviškų baldų asortimentas leidžia lengvai išsirinkti originalaus dizaino baldą.

Tam, kad svetainės interjeras būtų visapusiškai išpildytas, prie miegamosios sofos lovos galima priderinti komfortišką fotelį arba pufą. Šie baldai tinka tiek didesnio, tiek mažesnio ploto kambariuose, todėl labai vertinami tų, kurie mėgsta universalumą.

Funkcionalumo svarba

Skandinaviškame interjere ypač vertinamas funkcionalumas. Dėl šios priežasties renkantis baldus ir aksesuarus atkreipiamas dėmesys ne tik į jų išvaizdą, bet ir patogumą. Tai dar vienas veiksnys, kodėl tokio stiliaus kambaryje ypač tinka sofa lova. Ji padeda sutaupyti vietos, nes atlieka net dviejų baldų funkcijas – tiek sėdimojo, tiek miegamojo.

Paprastai naudojamas mechanizmas leidžia lengvai išskleisti sofą vos per keletą akimirkų. Ieškant individualius poreikius geriausiai atitinkančio varianto, rekomenduojama atidžiai įvertinti jo tipą, kuris gali būti skirtas dažnam arba retam naudojimui.

Be to, miegamosios sofos lovos įprastai turi talpias patalynės dėžes. Jose galima laikyti pačius įvairiausius daiktus, taip sutaupant vietos ir lengviau palaikant tvarkingą aplinką. Kai kurie šiuolaikiški sėdimieji baldai turi ir USB įkrovimo jungtis, kurios dar labiau palengvina kasdienybę.

Tekstūrų ir raštų gausa

Dar vienas skandinaviško interjero dizaino išskirtinumas – raštų ir tekstūrų gausa. Tai padeda kambariui suteikti dar daugiau vizualinio patrauklumo. Minimalistinėje aplinkoje labiausiai dera tokio paties stiliaus raštai. Dažnai pasitelkiami abstraktūs augalų motyvai, geometrinės formos. Jie dažniausiai būna neutralių pastelinių spalvų.

Medžiagų ir jų tekstūrų įvairovė svarbi ne tik estetiniu požiūriu. Malonaus apmušalo miegamosios sofos lovos, minkštos dekoratyvinės pagalvėlės ir šilti pledai leidžia pasimėgauti komfortiškesniu poilsiu. Skandinaviškas interjeras dažniausiai neatsiejamas nuo tokių medžiagų kaip mediena ir oda. Be to, jame galima rasti daug natūralios tekstilės.

Priežasčių, kodėl skandinaviškame interjere turėtų atsidurti stilinga ir funkcionali sofa lova, išties nemažai. Tai tobulas sprendimas svajojantiems apie visapusiškai patrauklią namų aplinką. Galbūt esate vieni iš jų? Tuomet pasirūpinkite nepriekaištingu savo šeimos poilsiu įsigydami šį sėdimąjį baldą.

 

Naujienos iš interneto