Kodėl jūsų verslui reikalinga ERP sistema?

Kodėl jūsų verslui reikalinga ERP sistema?

Galima teigti, kad verslo valdymo (ERP) sistema gali padėti kiekvienai tiek smulkaus ir vidutinio dydžio, tiek stambiai įmonei suvaldyti savo veiklos procesus, ženkliai pagerinti klientų aptarnavimą bei pagerinti veiklos efektyvumą. ERP sistemos suteikia vieną bendrą, unifikuotą platformą visiems pagrindiniams verslo procesams stebėti ir valdyti. Tačiau kaip tai atsispindi kasdienėje veikloje? Pabandykime atsakyti.

Rankiniu būdu atliekamų užduočių automatizavimas

ERP sistema gali padidinti efektyvumą automatizuojant užduočių atlikimą, pavyzdžiui, klientų duomenų rinkimą ir įvairių mokėtinų sumų apskaičiavimą. Šis automatizavimas gali sumažinti su rankiniu duomenų įvedimu susijusias klaidas ir leisti vertingus išteklius, kurie anksčiau buvo naudojami toms užduotims atlikti, panaudoti kitose verslo srityse. Tai reiškia – atsiranda daugiau laiko ir laisvų rankų kitiems darbams, kuriantiems didesnę pridėtinę vertę jūsų versle.

Kokybiškesnis klientų aptarnavimas

ERP sistema taip pat gali padėti pagerinti klientų aptarnavimo kokybę. Pavyzdžiui, Vokietijos programinės įrangos gamintojo SAP siūloma S/4 HANA verslo valdymo sistema leidžia stebėti klientų poreikius ir užsakymus, jų vykdymo eigą realiu laiku visiems susijusiems specialistams. Turėdami visą aktualią informaciją vienoje vietoje, komandos nariai gali lengviau suteikti reikiamą informaciją klientams ir rasti atsakymus į jiems rūpimus klausimus. Pavyzdžiui:

  • Kada numatomas pristatymas?
  • Ar jau prasidėjo gamyba?
  • Koks apmokėjimo statusas?

Duomenų matomumas ir analizė

Dar vienas ERP sistemos privalumas – galimybė stebėti duomenis realiu laiku. Ką tai reiškia?

Naudodami verslo valdymo sistemą galite turėti vieningą visų savo įmonės duomenų vaizdą vienoje vietoje. Turint tokius įrankius, duomenis lengva stebėti ir analizuoti įvairiais pjūviais. Tai ilgainiui gali padėti priimti geresnius strateginius verslo sprendimus, sėkmingiau veikti konkurencinėje aplinkoje.

Sklandesnė vidinė komunikacija ir bendradarbiavimas

ERP sistemos pozityviai veikia bendradarbiavimą tarp padalinių, nes suteikia vieną bendravimo ir dalijimosi informacija platformą. Turint bendrą sistemą, leidžiančią visiems naudotis tais pačiais duomenimis ir dokumentais, pagerėja komunikacija ir bendradarbiavimas tarp skyrių, įvairūs procesai vyksta greičiau.

Nesvarbu, kokį verslo valdymo sistemos gamintoją ar produktą bepasirinktumėte, SAP S/4 HANA, SAP Business By Design ar Microsoft kuriamus produktus, visada atsakingai įvertinkite sistemos galimybes, lankstumą, integruotas gerąsias praktikas ir kt. Daugiau informacijos apie ERP privalumus verslui galite rasti InnoForce internetiniame puslapyje.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.