Kodėl aukštos kokybės šunų maistas yra toks svarbus šunims?

Kodėl aukštos kokybės šunų maistas yra toks svarbus šunims?

Kiekvienas, kuriam pasisekė pavadinti šunį savo šeimos dalimi, žino, kaip svarbu juos tinkamai šerti aukštos kokybės šunų maistu, kad būtų užtikrintas ilgas, sveikas ir laimingas gyvenimas. Tačiau, kadangi šiandien rinkoje yra tiek daug skirtingų šunų maisto prekių ženklų, o kainos labai skiriasi, išsirinkti tai, kas geriausiai tinka jūsų šuniui, gali būti gana sudėtinga.

Štai kodėl sudarėme 5 priežasčių sąrašą, kodėl verta rinktis Premium arba Super Premium ėdalą.

Sveikata ir ilgaamžiškumas

Tikriausiai geriausias privalumas šeriant savo šunį aukštos kokybės šunų maistu yra ilgaamžiškumas, kurį jis jiems suteiks. Premium ir Super Premium šunų maistas yra natūralus/ekologiškas šunų maistas, kuriame yra aukščiausios kokybės maistinių medžiagų šaltiniai ir kuris yra lengviau virškinamas nei kiti neekologiški prekių ženklai. Pasirinkus Premium arba, geriau, Super Premium ėdalą, taip pat bus sustiprintas jūsų šuns imunitetas, išvengiant infekcijų ir kitų ligų ar alergijų, kuriomis jie gali užsikrėsti.

Retesni vizitai pas veterinarą

Pasirinkus aukštos kokybės šunų ėdalą, jūsų keturkojui gali tekti rečiau apsilankyti pas veterinarą. Mažiau apsilankymų pas veterinarą ne tik reiškia, kad jūsų šuo yra sveikesnis ir laimingesnis, bet tai atsilieps ir jūsų piniginei! Kadangi Premium ir Super Premium šunų ėdaluose naudojami natūralūs ir daug geresni ingredientai, jie pagerina jūsų šuns sveikatą tiek iš vidaus, tiek iš išorės, o taip ilgainiui sutaupysite pinigų.

Pagerintas virškinimas

Dėl natūralesnių jūsų šuniui reikalingų maistinių medžiagų šaltinių ir mažiau kenksmingų cheminių medžiagų – Premium ir Super Premium šunų maistas yra lengviau virškinamas, todėl padidėja aktyvumas ir sveikesnis apetitas! Šios rūšies sausas šunų maistas turi tik būtinus ingredientus, kurie suteikia naudą jūsų augintiniui. Laikui bėgant pamatysite, kad šuo ės daug mažiau nei anksčiau, tačiau turės daugiau energijos, o tai reiškia, kad jo virškinimo sistema veiks kur kas geriau.

Pagerinta odos ir kailio sveikata

Paprastai sveiką šunį galite pastebėti pagal jo odos ir kailio būklę. Taip yra todėl, kad šuo, turintis sodrų, blizgantį kailį, gauna tinkamą omega-3 ir omega-6 riebalų rūgščių balansą, reikalingą sveikai, hidratuotai odai. Tinkamas drėkinimas padaro šuns kailį gražų ir žvilgantį.

Geresnis drėkinimas taip pat padeda kitais būdais, įskaitant:

  • Sumažėję alergijos ar artrito sukelti uždegimai;
  • Mažesnis kraujospūdis;
  • Padeda šunims, sergantiems inkstų ar širdies ligomis;
  • Galimas svorio netekimas antsvorį turintiems šunims.

Pagerėjusi kūno būklė

Kaip sveikesnė, natūralesnė mityba pagerina bendrą mūsų kūno kokybę ir sveikatą, tas pats pasakytina ir apie jūsų pūkuotą draugą! Kiekviena jų kūno ląstelė yra sudaryta iš baltymų, kurie yra neatsiejami nuo sveikų plaukų ir odos, bet ir visų jų kūno raumenų, organų ir audinių vystymosi. Natūralus baltymų šaltinis, esantis Premium ir Super Premium šunų maiste, užtikrina, kad jūsų šuo, nepaisant gyvenimo etapo, galėtų sukurti ir išlaikyti stiprius raumenis ir kaulus, taip pat atstatyti pažeistas ląsteles.

Na, o jei kyla klausimas koks sausas šunų maistas geriausias, rekomenduojame – Specific prekės ženklo šunų ėdalą! Specific šunų maistas jau daugelį metų gamina aukščiausios kokybės, prisotintą natūraliais, sveikais ingredientais maistą, kuris neabejotinai patiks jūsų keturkojui šeimos nariui!

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.