Ko reikia gerai barzdos priežiūrai?

Ko reikia gerai barzdos priežiūrai?

Jei vyras nori būti barzdotas ir tuo pačiu žaviai atrodyti, jam reikalingos nepriekaištingos barzdos priemonės. O tų priemonių yra devynios galybės, tik reikia mokėti tinkamai jas pasirinkti. Apsirūpinus jomis, reikia ugdyti savo kantrybę, nes nuolatinei barzdos ir ūsų priežiūrai tikrai prireikia daug laiko.

Ką pirmiausiai reikia padaryti, kad jau būtų galima pradėti kurti norimą barzdos stilių ir formą?

Aišku, pirmiausiai, kad galėtumėte pradėti formuoti savo barzdą pagal norimą stilių, ją reikia kaip reikiant užauginti. Auginti reikia barzdą reikia iki tokio ilgio, kad ją būtų galima pradėti šukuoti. Jokiu būdu negalima pradėti trumpinti pradėjusios augti barzdos plaukelius, nes tada tik sugadinsite savo būsimą barzdą ir turėsite ją nusiskusti pirma laiko. O tada, kai barzdą jau galima pradėti šukuoti, tai reikia daryti kuo dažniau, nes tik taip bus galima išlaikyti ją nesusivėlusią, tvarkingą ir gražiai atrodančią.

Kokią svarbą barzdočiams turi gera barzdos kirpimo mašinėlė?

Jeigu vyras tikrai nori turėti išvaizdžią barzdą, jam būtina turėti įsigijus barzdos kirpimo mašinėlę, kurios dėka galima formuoti barzdą pagal norimą stilių. Šios mašinėlės įprastai turi keletą režimų, kurie leidžia išmėginti įvairias barzdos šukuosenas ir pakoreguoti jos ilgį nuo visai trumpos iki pakankamai ilgos. Naudojant mašinėlę galima pasiekti idealų barzdos pakraščių lygumą.

Kaip barzdos priežiūrai gali praversti aliejus ir balzamas?

Aliejus yra reikalingas po dušo, tada juo pasitepus barzdą bus išvengta odos sausėjimo ir nemalonaus niežulio. Be to, aliejaus naudojimas skatina spartesnį barzdos augimą. Balzamas irgi veikia panašiai kaip aliejus, tik jis yra tirštesnis. Todėl jį reikia naudoti tada, jei barzda yra trumpa, nes balzamas ją pamaitina.

Kaip barzdai pasitarnauja specialus šampūnas su kondicionieriumi bei ūsų vaškas?

Šampūno ir kondicionieriaus, skirtų barzdai, reikia ne kasdien, o tik kartą per savaitę. Šios priemonės mažiau putoja, tačiau labai lengvai pašalina nešvarumus ir garantuoja barzdos švelnumą. O jeigu norisi turėti simpatiškus ūselius, jiems formuoti reikalingas specialus vaškas, kuris padeda išgauti norimos išvaizdos formą.

 PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.