Kas yra BB ir CC kremai ir kokia jų nauda?

Kas yra BB ir CC kremai ir kokia jų nauda?

Moterys kasdien naudoja įvairias kosmetikos priemones ir net nesusimąsto, kodėl kartais, net kruopščiai atliktas, dieninis makiažas neatrodo gerai. Itin platų asortimentą turinčios kosmetikos parduotuvės KlipShop profesionalai pataria paryškinti natūralų grožį, bei paslėpti nedidelius trūkumus į pagalbą pasitelkiant BB ir CC kremus. Tad, kuo šie kremai skiriasi ir kam kiekvienas iš jų yra skirtas?

BB kremas – siekiančioms natūralumo

Kasdieniam makiažui ar natūralaus grožio paryškinimui nerekomenduojama naudoti kreminių pudrų, kurios apkrauna veido odą. Kasdienai puikiai tinka BB kremas. Kas tai yra? BB raidės reiškia angliškus žodžius – Beauty Balm. Lietuviškai tai reikštų grožio balzamas. Tad ir jo funkcija yra skirta puoselėti natūralų odos grožį, neapsunkinti bei išlikti nematomam.

Kada naudoti BB kremą?

BB kremas – puiki makiažo priemonė tiems, kas nori užmaskuoti nedidelius odos trūkumus, išgauti lygų atspalvį, bet tuo pačiu puoselėti ir praturtinti veido odą naudingosiomis medžiagomis. Būtent šis produktas padės kasdien mėgautis aksomine ir spindinčia oda. Tačiau BB kremas dėl savo tekstūros gali netikti itin riebios odos savininkams, nes šis kremas neužkerta kelio odos blizgėjimui, gali skatinti riebalų gamybą.

CC kremas – kosmetinės klasika

Jei BB kremas dar tik skinasi kelią į populiarumą, tai CC kremas, galima sakyti, yra tapęs kiekvienos moters mėgstamu produktu. CC raidės yra angliškų žodžių color control (liet. – koreguojantis spalvą) trumpinys. Ši kosmetikos priemonė idealiai maskuoja raudonį, nedideles pigmentines dėmes ir net patamsėjusius paakius.

Kada naudoti CC kremą?

CC kremas bus puikus pasirinkimas riebios odos savininkėms, nes jis pasižymi lengva tekstūra. Kasdieniam makiažui patariama naudoti CC kremus, kurie yra praturtinti SPF apsauga nuo saulės. Taip veido oda bus šiek tiek apsaugoma nuo žalingo ultravioletinių saulės spindulių poveikio. Labai dažnai kosmetikos gamintojai CC kremą praturtina ir naudingiausiais vitaminais, todėl dieninis makiažas leis sukurti sveikos, sudrėkintos, lygios ir jaunatviškos odos įvaizdį.

Kaip tinkamai išsirinkti?

Renkantis BB ar CC kremą būtina atkreipti dėmesį į jų sudėtį ir pasirinkti tinkamiausią savo odos tipui. Būtina paminėti, kad abi šios kosmetikos priemonės tiks ir vakariniam ar šventiniam makiažui. Dažnai BB ar CC kremai dėl savo puikios sudėties yra pasirenkamos kaip kaip bazinis sluoksnis prieš profesionalios kreminės pudros naudojimą. Tačiau naudojant šiuos kremus kaip makiažo pagrindą, būtina suderinti kreminės pudros ir BB ar CC kremo atspalvius.

Universali priemonė kiekvienai merginai

BB ir CC kremas yra universali kasdienio makiažo priemonė, kuri gali padėti susikurti natūralų įvaizdį bei tuo pačiu metu padėti užmaskuoti nedidelius odos trūkumus. Nusprendus įsigyti šią kosmetikos priemonę, svarbu pasirinkti patikimą tiekėją ir atsižvelgti į gamintojo rekomendacijas vartojimui.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.