Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Karnizai – ką svarbu apie juos žinoti prieš įsigyjant?

Karnizai – ką svarbu apie juos žinoti prieš įsigyjant?

Karnizai – ką svarbu apie juos žinoti prieš įsigyjant?

Priedai karnizui. www.iksforma.lt nuotr.

PR

Turbūt kiekvienas pasaulio žmogus patvirtintų, kad smagu ir malonu gyventi jaukiuose, patinkančiuose, gražiuose namuose. Dauguma iš mūsų rūpinasi savo namų jaukumu ir stengiasi, kad jie būtų kuo stilingesni bei atrodytų kuo estetiškiau. Tačiau, tam, kad šis tikslas būtų pasiektas, labai svarbu suprasti vieną faktą – estetika bei gražus interjero dizainas yra kuriamas smulkmenomis. Todėl, svarbu skirti pakankamai dėmesio net, atrodo, mažiausiems pasirinkimams.

Karnizai bėgeliai. 

Dauguma galvoja, kad karnizai ir jų išvaizda neturi visiškai jokios reikšmės bendram interjero dizainui. Vis dėlto, tai nėra tiesa. Nors karnizai yra tai, ant ko tiesiog kabinamos užuolaidos, jų išvaizda lemia bendrą jūsų langų vaizdą. Net gražiausios užuolaidos neatrodys dailiai ant senų, nekokybiškų karnizų. Planuojant namų interjerą labai svarbu tinkamai susidėlioti visą karnizų sistemą tam, kad būtų apgalvota kiekviena detalė ir namai būtų stilingi bei jaukūs.

Prieš rinkdamiesi karnizus labai gerai apgalvokite tai, kokį interjero dizainą jie turi atitikti. Taip pat, būtinai išmatuokite savo langų apimtis. Labai svarbu ir tai, kad pagalvotumėte, ar norite, kad karnizai būtų paslėpti už užuolaidų. Jei norite, kad jie būtų paslėpti, tuomet jums tiks vienas tipas. Jei visgi nuspręsite, kad norite, kad jie būtų matomi – jums tiks visai kitoks tipas. Konsultantai jums visuomet padės pasirinkti tai, kas tiks būtent jūsų namams.