Kaip vonios kambaryje sukurti tikrą komfortą?

Kaip vonios kambaryje sukurti tikrą komfortą?

Pirmiausiai prieš įrengdami vonios kambarį nusprendžiame, kas jame bus – vonia, ar dušas. Jei pasirinksite dušo kabiną, sutaupysite daugiau vietos šioje patalpoje, o jeigu rinksitės tik vonią, tada bus lengviau joje prausti šeimoje augančius mažus vaikus.

Nuostabiausias variantas – kompaktiška vonia ir tokia pat dušinė. Aišku, tada reikia turėti erdvų vonios kambarį.

Kas dar yra svarbu vonios kambaryje?

Nemažai reikšmės turi ir tai, koks praustuvas voniai bus pasirinktas. Jo pasirinkimas – gana atsakingas žingsnis. Juk vonios praustuvai yra pačių įvairiausių dydžių, formos ir dizaino. Tad kurį nors vieną iš jų renkantis būtina atsižvelgti į patalpos, kurioje jis bus, dydį.

Mažesnio ploto vonios kambaryje labiausiai tiktų kampinis praustuvas. O erdviame – puikiai pasiteisins didesnis praustuvas su stalviršiu. Tinkamiausia vieta praustuvui – kampelis tarp dušinės ir klozeto, jeigu tualetas įrengtas toje pačioje patalpoje.

Kokios yra pagrindinės vonios praustuvų rūšys?

Įprastai vonios praustuvai yra skirstomi į pastatomus ir pakabinamus. Pastatomus praustuvus montuoja tiesiai ant vonios spintelės. Jie yra dubens formos, kvadratiniai ir apvalūs. O pakabinami praustuvai užima labai mažai vietos, nes grindų plotas po jais lieka laisvas. Prie šios rūšies praustuvų labai patogu prieiti, todėl jie itin yra naudingi sunkiai judantiems žmonėms. Populiariausios praustuvus gaminančios firmos yra šios – Cersanit, Invena, Ideal Standard ir Ravak.

Kaip pasirinkti pačią tinkamiausią spintelę vonios kambariui?

Kai renkatės spintelę vonios kambariui, pagalvokite, kokių gabaritų ji turėtų būti, kad puikiai prisiderintų prie kitų vonios įrenginių. Pirmiausiai reikia apsispręsti, kokiu tikslu ji bus naudojama. Ar joje laikysite tik makiažo, kosmetikos ir higienos reikmenis, o gal norėsite tenai priglausti ir patalpų valymo priemones.

Ko reikia, kad vonios kambaryje būtų kuo mažiau drėgmės?

Vonios kambaryje nuolat laikosi drėgmė, todėl būtina pagalvoti ir apie tai, kaip ją mažinti. Kadangi daugiausia drėgmės sankaupa laikosi rankšluosčiuose, tada praktiškumo sumetimais reikėtų įsigyti nedidelį džiovintuvą, kuris vienu metu džiovintų visus tekstilės gaminius ir taip prisidėtų prie bendro drėgmės mažinimo visoje patalpoje.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.