Kaip veikia HIFU procedūra?

Kaip veikia HIFU procedūra?

Raukšlių atsiradimas – tik laiko klausimas mums visiems. Vieniems tai ateina anksčiau, kitiems vėliau. Jei be raukšlių atsiranda senėjimo požymių, tokių kaip maišeliai po akimis ar suglebę skruostai, kasdien pažvelgus į veidrodį greitai užpuola nepasitenkinimas. Veidas staiga atrodo išsekęs ir niūrus, nors pats žmogus taip nesijaučia.

Odos suglebimo priežastis – su amžiumi netenkama kolageno ir elastino. Procesas, kuris prasideda jau nuo 25- erių metų, todėl pirmųjų raukšlių galima tikėtis nuo 30 – ies. Taikant tam tikras priežiūros procedūras, raukšlių susidarymą galima sulėtinti, bet ne sustabdyti. Jei norite ilgalaikės jaunos ir gaivios odos, švelni HIFU procedūra REVÙ CLINIC klinikoje yra tinkamas gydymas. Procedūra yra viena populiariausių procedūrų anti – senėjimo srityje, užtikrinanti stangrumą ir atjaunėjusį kontūrą be operacijos ir odos pjūvių.

Ten, kur odos priežiūros kremai, injekcijos adatomis, radijo dažnis ar lazeriai pasiekia savo ribas, vadinamasis HIFU liftingas pralaužia visas galimybes, kurias atrodytų, kad galima pasiekti tik skalpelio pagalba. Terminas HIFU yra siejamas su aukščiausiais technologiniais išradimais, o pats metodas jau prieš daugelį metų įsitvirtino JAV ir Holivude. Specialistai HIFU procedūrą ir patį ultragarsą taip pat apibūdina kaip nauju stebuklingu ginklu nuo raukšlių ir odos suglebimo. REVÙ CLINIC klinikoje atliekamas HIFU ultragarsinis liftingas išprovokuoja kryptingą veido, kaklo ir dekoltė srities stangrinimą, taip pat yra specialiai naudojamas probleminėms vietoms, tokioms kaip suglebę skruostai, dvigubas smakras, suglebęs skruostas ir paakių sritis.

Naudojant HIFU metodą, epidermis lieka nepažeistas. Gydymas pradedamas nuo gilesnių odos sluoksnių, kurie taip pat yra įtraukiami ir chirurginio veido patempimo procedūros metu. Kitas didžiulis pranašumas yra metodo stiprumas, kuris paprastai reikalauja tik 1 – 2 seansų visam veidui.

Remiantis HIFU procedūrą REVÙ CLINIC klinikoje atlikusių pacientų atsiliepimais, norimas rezultatas pasiekiamas net esant gilioms raukšlėms. Taip yra todėl, kad ultragarsas skatina paties organizmo regeneraciją ir medžiagų formavimosi procesus, todėl atjauninimo efektas prasideda iš vidaus ir atrodo ypač natūraliai.

REVÙ CLINIC klinikoje atliekama HIFU procedūra idealiai tinka tiems, kurie nori išvengti operacijos, randų ir vis tiek nori šiek tiek sustangrinti vidutiniškai suglebusią odą. Aukštųjų technologijų gydymas puikiai tinka ir kaip prevencinė priemonė esant pirmiesiems odos senėjimo požymiams nuo 30 metų, taip pat atidėti galimą operaciją.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.