Kaip sustiprinti potyrius sekso metu?

Kaip sustiprinti potyrius sekso metu?

Andrea Piacquadio iliustracija iš pexels.com

Kas yra geras seksas? Kiekvienas žmogus į šį klausimą galėtų atsakyti vis kitaip. Kol vieniems svarbiausia trukmė, kitiems – kokybė arba pojūčiai, tretiems – geras seksas neatsiejamas nuo mylimo žmogaus šalia, jausmų bei erotikos.

Jeigu Jūsų seksualinis gyvenimas išblėso, norisi daugiau aistros – reikia ją kurstyti. Svarbiausia – reguliariai. Potyrius sekso metu sustiprinti galima keliais paprastais būdais.

Sekso žaisliukai

Lietuviai vis mažiau konservatyvūs ir į sekso žaidimus dažnai įtraukia žaisliukus, kurie padeda patirti daug naujų potyrių. Tai gali būti ir penio žiedai (kuriuos galite įsigyti čia – https://prezervatyvai.net/penio-ziedai), ir masturbatoriai, žinoma, losjonai, kurie puikiai pasitarnauja sekso preliudijai.

Išbandykite afrodiziakus

Jeigu sekso žaisliukai yra kiek per drąsu – galima į žaidimus įtraukti įvairius afrodiziakus. Tai gali būti skanus, net erotinis maistas prieš seksą, arba malonūs aromatai, kitos smulkmenos. Kaip afrodiziakas dažnai minimas šokoladas, braškės ir tuo pačiu vėžiagyviai. Sakoma, kad jie gali padidinti aistrą.

Pokalbis ir savo poreikių išsakymas

Svarbiausia taisyklė yra išsakyti partneriui savo poreikius. Natūralu, kad ne visi sekse yra liberalūs, tačiau išsakydami savo poreikius – bent jau vienu žingsnių priartėjama link to, kad jie bus bent jau vertinami kaip galimybės. O ką galite žinoti – galbūt Jūsų partneris kur kas liberalinis nei atrodo ir tuo pačiu noriai įsitrauks į tuos sekso žaidimus, kurie yra Jūsų svajonė bei fantazija.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.

Naujienos iš interneto