Pagrindinis puslapis Reklama Kaip panaikinti papilomas namuose?

Kaip panaikinti papilomas namuose?

Kaip panaikinti papilomas namuose?

PR

Papiloma – tai gerybinis odos darinys, kuris susidaro iš paviršinio odos sluoksnio. Dažniausiai papilomos atsiranda dėl nuolatinio odos dirginimo, todėl šie dariniai gali atsirasti kaklo, kirkšnių, krūtinės srityje, ir t.t. Jei yra nuolatinė trintis, ilgainiui gali pasirodyti ir papiloma, kurios naikinimo būdų yra iš tiesų nemažai. Nors pastebėję tokį odos darinį pacientai neretai išsigąsta, tačiau dažniausiai nėra jokio reikalo nerimauti – papilomos gali būti nesunkiai pašalinamos, ir tai užtikrina puikų estetinį rezultatą. Atsiradus šiems odos dariniams gana dažnai ieškoma informacijos, kaip panaikinti papilomas namuose, taigi, pasidalinsime keliais veiksmingais metodais.

Soda ir ricinos aliejus

Maistinę sodą sumaišykite su ricinos aliejumi, ir šiuo gautu mišiniu patepkite papilomų vietas. Užteptą masę palaikykite kelias minutes, o tuomet nuplaukite šiltu vandeniu. Šią procedūrą rekomenduojama kartoti kasdien, kol papiloma visiškai nudžius: dažnais atvejais papiloma sudžiūna ir tiesiog nukrenta, o jos vietoje nelieka randų ar dėmių.

Soda ir alyvuogių aliejus

Jei namuose neturite ricinos aliejaus, tokiu atveju galite išbandyti maistinę sodą, sumaišytą su alyvuogių aliejumi. Šiuo mišiniu tepdami papilomas ilgainiui galės jas išdžiovinti, taigi, šie odos dariniai nebebjauros jūsų odos.

Citrinos sultys

Išspauskite šiek tiek citrinos sulčių, suvilgykite vatos tamponėlį, ir juo patepkite papilomos vietą. Jei šią procedūrą kartosite reguliariai, didelė tikimybė, kad labai greitai galėsite pasiekti iš tiesų puikių rezultatų.

Obuolių sidro actas

Obuolių sidro actas gali būti naudingas ne tik ruošiant įvairius patiekalus, bet taip pat atliekant kosmetines procedūras. Papilomų šalinimas namuose taip pat nėra išimtis: jums tereikia švariai nuplauti papilomų vietas, vatos tamponėlį suvilgyti obuolių sidro actu, ir šia priemone tepti papilomų vietas. Šią procedūrą kartokite kasdien, kol pavyks išnaikinti papilomas.

Arbatmedžio aliejus

Turbūt daug kam yra žinoma, kad arbatmedžio aliejus itin veiksmingai naikina spuogus, tačiau ši priemonė taip pat gali būti naudinga šalinant papilomas. Į puodelį vandens įlašinkite kelis lašus arbatmedžio aliejaus, pamirkykite vatos tamponėlį, ir juo tepkite papilomų vietas. Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, šią procedūrą turėtumėte kartoti tris kartus per dieną, kol papilomos visiškai išnyks.

Jei ieškote būdų, kaip panaikinti papilomas namuose, turėtumėte nusiteikti, kad tai pareikalaus nemažai laiko ir šiek tiek pastangų. Nors gali atrodyti, kad papilomų naikinimas namuose yra pats paprasčiausias problemos sprendimo būdas, tačiau tam tikrų priemonių naudojimas turėtų tapti jūsų įpročius: kaip jau minėta anksčiau, kai kurias priemones tenka naudoti net kelis kartus per dieną. Labai svarbu yra tai, kad šios procedūros būtų atliekamos reguliariai, nes priešingu atveju jūsų pastangos gali nepasiteisinti. Jei namų sąlygomis nepavyktų išnaikinti papilomų, geriausia kreiptis į specialistus, kurie paskirs tikrai efektyvią procedūrą, ir rezultatu galėsite džiaugtis greičiau.

Naujienos iš interneto