Kaip pagaminti kokybiškas produktų etiketes?

Kaip pagaminti kokybiškas produktų etiketes?

Profesionaliai ir kokybiškai sukurta ir pagaminta etiketė gali turėti didelės įtakos jūsų prekės ženklo ar produkto sėkmei. Kai vartotojai sprendimus priima remdamiesi vien išvaizda, jūsų produktui gali būti sunku atsidurti dėmesio centre. Pakuotė yra ta, kuri tiesiogiai liečiasi su pačiu produktu arba kuri laiko, saugo, identifikuoja ir (arba) palengvina produkto tvarkymą ir komercializavimą.

Pagal šį apibrėžimą pakuotė yra daug daugiau nei tik dėžutė, į kurią patenka produktas. Ar po to, kai sunkiai dirbate kurdami produktą, kuriuo didžiuojatės, ar jūsų pakuotė daro viską, ką gali, kad įtikintų vartotojus, kad tai produktas, kurį verta pirkti?

Gali atrodyti, kad norint sukurti kokybišką produkto etiketę yra labai sunku ir reikalauja daug įdirbio ir supratimo. Tačiau kreipiantis į šios srities profesionalus galima sutaupyti tiek laiko, tiek pinigų. Aukštos kvalifikacijos specialistai visuomet patars ir padės išsirinkti tinkamiausias medžiagas jūsų produkto etiketei.

Prieš kuriant savo produkto etiketę rekomenduotina atlikti analizę

Susipažinkite su savo pirkėjais. Kas yra jūsų tikslinis demografinis rodiklis? Kuo daugiau apie juos žinosite, tuo lengviau galėsite kurti etiketes. Pagalvokite apie jų apsipirkimo motyvus. Paklausk savęs: Koks jų amžius, lytis,  gyvenimo vieta, profesija, gyvenimo būdas, išsilavinimo lygis ir (arba) santykių statusas? Ar yra dar kas nors, kas juos apibrėžia? Kodėl jie pirktų jūsų produktą, o ne konkurentus? Kokios jų vertybės? Ką panašūs prekių ženklai daro? Kas vartotojams nepatinka konkurentų pakuotėse ar pačioje rinkodaroje?

Kaip žinoti, kiek pakuočių reikia jūsų produktui?

Prieš nuspręsdami, paklauskite savęs: Ar yra pramonės standartas? Kas vizualiai svarbiau – pakuotė ar produktas? Ar jūsų gaminyje yra pakankamai vietos, kad gautumėte visą reikiamą informaciją? Ar norite visiškai apvyniotos etiketės, dengiančios 95 % pačio produkto, ar mažos, minimalistinės etiketės?

Kai susiaurinsite savo parinktis, apsilankykite puslapyje, kuri maketuoja etiketes. Nepamirškite, kad lipnios etiketės yra ekonomiškiausias ir patogiausias pasirinkimas tiek jums, tiek vartotojui. Taip pat etiketės taip atrodo estetiškiau ir gražiau priglunda prie pakuotės ant kurios yra klijuojamos.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.