Kaip montuojama oras-vanduo šildymo sistema?

Kaip montuojama oras-vanduo šildymo sistema?

Šilumos siurbliai oras vanduo yra namo išorėje, o viduje reikia valdiklio ir galbūt dviejų cilindrų. Ventiliatoriaus blokas, kuris dažnai yra apie 1200 mm aukščio, 1000 mm pločio ir maždaug 400 mm gylio, bus prijungtas prie bent vieno karšto vandens baliono, kuris yra maždaug 600 mm pločio ir maždaug 1600 mm aukščio.

Taip pat gali būti dar vienas cilindras (buferio bakas arba mažo nuostolio antgalis), maždaug trečdalis karšto vandens baliono dydžio. Viduje bus maždaug 400 mm x 400 mm x 100 mm gylio ASHP valdymo dėžutė. Taip pat bus daug cirkuliacinių siurblių ir vamzdynų, taip pat kolektorius ir valdymo dėžė bet kokiam grindų šildymui.

Visa tai geriausia patalpinti gamyklos patalpoje, kurioje būtų pakankamai vietos medžiagoms ir vamzdynams, taip pat bet kuriam inžinieriui, kad galėtų atlikti bet kokius būsimus remonto ar priežiūros darbus. Sudėjus viską kartu, inžinieriui lengviau matyti visus komponentus vienoje vietoje ir suprasti grandines bei valdiklius.

Nors oro šaltinio šilumos siurblius galima montuoti santykinai mažose erdvėse, jie geriausiai veiks, kai bus tiekiamas geras oro srautas. Turint tai omenyje, jie geriausiai tinka atvirose sodo vietose arba lauke, o ne siaurose alėjose. Taip pat norėsite užtikrinti, kad jis būtų lengvai pasiekiamas techninei priežiūrai atlikti, todėl, jei įmanoma, geriau jį įrengti žemės lygyje, o ne ant stogo, bet jei neturite vietos, galite pasirinkti plokščią stogą. Remiantis gamintojo taisyklėmis, oro šilumos siurbliai taip pat turi būti įrengti bent per metrą nuo nuosavybės ribos. Tiems oro šilumos siurbliams, sumontuotiems ant plokščio stogo, jie taip pat turi būti vieno metro atstumu nuo krašto.

Priklausomai nuo darbų sudėtingumo, oro šilumos siurblys gali būti sumontuotas net per dieną. Paprastai paruošiamieji darbai, pvz., tvirto pagrindo pastatymas lauko blokui, turi būti atlikti iki montavimo datos. Sumontavus oro šaltinio šilumos siurblį, jums nereikės daug ką daryti, nes sistemą turi paleisti montuotojas. Montuotojas turėtų perduoti sistemą jums ir paaiškinti, kaip ji veikia, ir leisti keisti nustatymus tik tuos, kuriuos turite visiškai kompetentingi. Dažniausiai oro šilumos siurblių sistemų priežiūra yra vizuali.