Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Kaip išsirinkti tinkamą medienos apsaugos priemonę?

Kaip išsirinkti tinkamą medienos apsaugos priemonę?

Kaip išsirinkti tinkamą medienos apsaugos priemonę?

Pastaruosius metus, vis daugiau laiko praleidžiant namuose, kyla mintys juos tobulinti, kažką perstatyti, kažką atnaujinti, perdažyti. Tokių atnaujinimo projektų dažnai imamės patys ir vis daugiau prireikia informacijos apie produktus, kuriuos galime be profesionalų pagalbos naudoti savo namuose ir taip atnaujinti, bei pagražinti savo aplinką. Renkantis apdailos priemones namų atnaujinimui svarbi ne tik jų kokybė ir ilgaamžiškumas, tačiau ir lengvas bei patogus naudojimas.

Šįkart norime pasidalinti žiniomis apie medinių paviršių atnaujinimą. Nesvarbu, ar turite perdažyti medinę sodybos tvorą lauke, namelį medyje, pavėsinę ar sūpynes – Dazai24.eu elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti unikalius medienos dažus Remmers HK Lasur. Šie medienos dažai tarsi sistema trys viename – produktas, kuriam būdingos visos impregnantų bei medienos gruntų savybės. Kokybiškas ilgaamžis impregnantas su atspalviu, kuris padės išlaikyti jūsų medinius paviršius saugius ir gražius!

Remmers HK Lasur – tai dekoratyvinė, apsauginė lazūra skirta lauko medienai, su itin gera apsauga nuo drėgmės. Tinkanti visų medinių paviršių, išskyrus grindis, priežiūrai.

Kodėl reikia impregnuoti medinius paviršius?

Norint džiaugtis ilgaamžiu mediniu gaminiu itin svarbi tinkama jo priežiūra. Periodiškai paviršius teks nušlifuoti ir pakartotinai padengti apsauginėmis medžiagomis, kad jie neprarastų išvaizdos ir būtų maksimaliai apsaugoti nuo aplinkos poveikio. Medienai apsaugoti galima rinktis alyvavimą, gruntavimą, impregnavimą, dažymą.

Žinoma, medžiagas pasirenkate pagal gaminio specifiką ir aplinką, tačiau bet kokiu atveju prioritetai išliks apsaugoti paviršių nuo drėgmės, saulės ir ultravioletinių medžiagų. Ypatingos priežiūros reikia mediniams paviršiams, esantiems lauke. Lauke esančius medinius objektus ypatingai svarbu apsaugoti nuo drėgmės prasiskverbimo, pelėsio susidarymo, kenkėjų, medieną žalojančių vabzdžių.

Visas šias savybes išpildyti gali Remmers HK Lasur impregnantas, kuris itin lengvai dengiasi ant paruošto paviršiaus, nenubėga, nesilupa ir netrūkinėja. Pilnai išdžiūvusi priemonė visiškai apsaugo paviršių nuo pelėsių ar dumblių susidarymo, sutvirtina medienos pluoštą ir užfiksuoja poras, taip neleisdama medienai perdžiūti.

Apsaugokite medinius paviršius pasirinkę tinkamą apsauginę dangą

Nusprendę atnaujinti, arba apsaugoti naują medinį gaminį ar paviršių susidursite su labai didele produktų pasiūla. Kokios savybės svarbiausios renkantis?

Pirmiausia, atkreipsite dėmesį į medinio produkto estetika ir apsauga. Todėl reikia tiek spalvą suteikiančių medžiagų, dažų, tiek geriausio, nuo drėgmės apsaugančio impregnanto. Gera žinia, jog šias dvi savybes galima suderinti naudojant vos vieną tinkamai pasirinktą produktą! Tikrai nereikės pirkti kelių produktų. Žinoma, svarbu paprastas naudojimas, tinkamas apdorojimas namų sąlygomis ir lengvas įsigijimas – visa tai išskirtinė Remmers HK Lasur produkcija, kurią rasite Dazai24.eu elektroninėje parduotuvėje.

Tai impregnantas, medienos gruntas ir dažai viename, kuriuo apsaugosite medinius paviršius nuo drėgmės ir UV spinduliuotės. Lengvai tepama ir greitai džiūvanti priemonė paviršių padengia “kvėpuojančia” plėvele ir taip ne tik apsaugo paviršių, tačiau ir medinėje konstrukcijoje neužrakina perteklinio vandens.

Naudojant Remmers HK Lasur medienos impregnantą atnaujinimo darbams senus dažus (storasluoksnes lazūras ar dengiančius dažus), žievę ir purvą kruopščiai pašalinkite, sakingas vietas nuvalykite tam skirtomis priemonėmins. Dažydami naują, lygų, obliuotą medienos paviršių, jį pašlifuokite, nuvalykite dulkes. Tokiu būdu paviršius geriausiai sugers dažus ir paviršiui suteiks maksimalias apsaugos savybes.

Remmers HK Lasur dažus ir impregnantus galite įsigyti internetinėje dazai24.eu parduotuvėje, kur visuomet galite pasikonsultuoti ir pasitarti su specialistais!

PR