Kaip išsirinkti plaukų priežiūros priemones pagal savo plaukų tipą?

Kaip išsirinkti plaukų priežiūros priemones pagal savo plaukų tipą?

Plaukų sveikata ir būklė priklauso nuo to, kaip mes jais rūpinamės kasdien. Didžiausią įtaką tam turi plaukų priežiūros produktai, kuriuos pasirenkame. Kosmetikos parduotuvės KlipShop ekspertai ragina kosmetikos priemones rinktis atsižvelgiant į savo plaukų poreikius bei galvos odos būklę.

Kaip prižiūrėti greitai besiriebaluojančius plaukus?

Ištrinkus plaukus vos po pusdienio tenka nervintis dėl nepurių, riebių plaukų šaknų? Taip nutinka žmonėms, turintiems riebią galvos odą. Norint išlaikyti estetišką vaizdą tokius plaukus teks trinkti kasdien. Todėl verta pasirinkti švelnaus poveikio, kasdienai skirtą šampūną riebiems plaukams. Tokia priemonė padės reguliuoti galvos odos būklę, jos nesausins ir neskatins dar didesnio riebalų išsiskyrimo.

Kaip suteikti plaukams purumo?

Riebių plaukų savininkėms galima išbandyti apimties plaukams suteikiančius šampūnus, kurie gerai išplauna riebalus, kosmetikos priemonių likučius ir atkelia plauką nuo šaknų. Plaukai atrodys purūs, švarūs ir bėgant dienai ne taip greitai susiriebaluos. Riebios galvos odos problemą turintys žmonės turėtų atidžiai rinktis ir kitas plaukų priežiūros priemones – plaukų kaukę, balzamą ar aliejų. Geriausia, įsigyti lengvesnės tekstūros, plauko neapsunkinančias priemones.

Kokias priemones rinktis sausų plaukų priežiūrai?

Sausų plaukų savininkėms dažnai tenka pažaboti pavargusius, lūžinėjančius ir besišiaušiančius plaukus. Daug lengviau situaciją valdyti bus pasirinkus priemones, kurios yra skirtos būtent sausų plaukų ar sausėjančios galvos odos priežiūrai. Yra pastebėta, kad sausą galvos odą turintys žmonės dažniau kenčia nuo nepageidaujamų pleiskanų, tad tokiu atveju galima rinktis plaukų šampūną, kuris sprendžia šią problemą.

Sveikai atrodantys plaukai

Sausų plaukų nereikėtų trinkti kasdien. Pravartu pasirinkti šampūną, kuris drėkina, pripildo plauką. Išplautus plaukus rekomenduojama praturtinti drėgmės balansą atstatančiomis plaukų kaukėmis ar balzamu. Geriausia rinktis priemones, kurios yra papildytos drėkinamojo poveikio aliejais. Labai svarbu sausų plaukų dar labiau nepažeisti formuojant šukuosenas, tad reikėtų naudoti apsaugą nuo karščio.

Sprendimas garbanų sutramdymui

Garbanos yra daugelio merginų svajonė, deja, jų priežiūra gali pareikalauti daug pastangų. Banguoti, suktis ir pūstis linkę plaukai greičiau veliasi, juos sunkiau šukuoti. Kad kasdien prie veidrodžio nereikėtų praleisti po kelias valandas, garbanėms patartina rinktis šampūnus, balzamus ir kaukes, kurie yra skirti garbanotiems plaukams. Šios plaukų priežiūros priemonės padeda pažaboti pūstis linkusius plaukus, garbanos tampa stipresnės, labiau išreikštos. Tai leidžia kasdien atrodyti gerai.

Sveikais plaukais galima džiaugtis kasdien

Nesvarbu, kokia jūsų galvos oda, riebi ar sausa, tačiau pasirinkus tinkamas priemones galima kasdien džiaugtis nepriekaištinga išvaizda. Tinkamas šampūnas, plaukus atstatančioji kaukė ar balzamas bei papildoma apsauga nuo karščio – priemonės, kurias patogu naudoti namuose. Svarbu atkreipti dėmesį, kad plaukų priežiūros priemonės būtų kokybiškos ir tiktų būtent jūsų galvos odos tipui.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.