Kaip išsirinkti nuomojamą mikroautobusą?

Kaip išsirinkti nuomojamą mikroautobusą?

Keliauti didelius atstumus viešuoju transportu ar lengvuoju automobiliu labai nepatogu, jei yra didelė grupė.

Puikus pasirinkimas tokiems tikslams būtų „Atn Bus Rent“ mikroautobuso nuoma, nes jis yra labai patogus. Nors transporto priemonė nėra labai didelė, ji yra gana erdvi. Jame dera visos teigiamos lengvojo automobilio ir įprastų autobusų savybės.

Mikroautobuso nuomos ypatybės

Šis variantas bus geras radinys vežant žmones per vestuves, įmonių vakarėlius ir kitus didelius renginius. Jis taip pat gali būti naudojamas įvairioms delegacijoms pasitikti, organizuoti sportininkų vežimą į varžybas ir pan. Šią transporto rūšį dažnai renkasi mokyklos ar vaikų darželiai, norėdami vežti vaikus į stovyklas ar ekskursijas į kitus miestus.

Išsinuomoti tokią transporto priemonę reikėtų, jei reikia vežti daugiau nei 4 asmenų grupę. Jos pagalba galite greitai atlikti nedidelės kompanijos pervežimą vienu metu, o tai padės sutaupyti pinigų užsakant 2-3 paprastus automobilius.

Šio tipo transportas būna skirtingų klasių, kurios skiriasi nuomos kaina. Kaip išsirinkti mikroautobusą pagal tipą? Iš esmės jie skirstomi į 3 tipus:

 1. standartinius – kuriais vežami paprasti keleiviai;

 2. verslo – skirtas pervežimams turistiniais tikslais, kuriuose užtikrinamos patogios sąlygos ne tik šalyje, bet ir užsienyje;

 3. vadybinis – variantas, skirtas vip-ekskursijoms ir vip-klientams. Tokiuose automobiliuose yra odinis salonas, moderni oro kondicionavimo sistema. Juose taip pat įrengti aukštųjų technologijų elementai ir LCD monitoriai.

Šio transporto priemonių markių ir dydžių įvairovė labai didelė. Jie skirstomi į:

  • mini – skirti 5 keleiviams;
  • midi, kuriuose telpa nuo 5 iki 7 keleivių;
  • maxi – skirtus vežti nuo 8 iki 20 žmonių kompaniją.

Nuo to skirsis ir jų kainų kategorija. Kuo naujesnis modelis, tuo brangesnė bus jo kaina.

Kaip išsirinkti mikroautobusą nuomai?

Norėdami pasirinkti geriausią mikroautobusą, pirmiausia turite atsižvelgti į būsimos kelionės ypatumus. Transporto priemonę galite išsinuomoti tokiems tikslams:

  • pasitikti žmones geležinkelio stotyje arba oro uoste;
  • keliauti su didele šeima ar kompanija;
  • poilsiui gamtoje, žvejybai, medžioklei, turizmui;
  • vežti žmones į iškilmingą renginį.

Pagal šias užduotis pasirinkite klasę, kėbulo tipą. Tada galite pereiti prie konkrečių reikalavimų modeliams pasirinkimo:

  • saugumas – pagrindinis dalykas vežant keleivius: transporto priemonė turi būti techniškai tvarkinga, joje turi būti įrengti saugos diržai, vaikiškos kėdutės;
  • talpa – skirtinguose modeliuose gali tilpti skirtingas keleivių skaičius: nuo 8 iki 23 žmonių;
  • patogumas – reguliuojamos sėdynės, staliukai, kojų atramos, klimato kontrolė, apšvietimas, monitoriai, panoraminiai langai, šaldytuvai, Wi-Fi ir kitos sąlygos;

bagažo skyrių talpa – mikroautobusai su erdviais bagažo skyriais geriau tinka keliauti ilgus atstumus, keliauti.

Jei mikroautobusas nuomojamas su vairuotoju, svarbu atkreipti dėmesį į jo kvalifikaciją, patirtį, profesionalumą ir tokias savybes kaip kultūra, pasirengimas padėti, neįkyrumas.

Šio transporto nuomos privalumai 

Šis variantas garsėja dideliu populiarumu dėl to, kad turi daug privalumų ir teigiamų pusių.

 1. Nedidelės pinigų išlaidos. Tai kur kas pigiau nei mokėti už kelionę lėktuvu, keliauti traukiniu ar nuomotis kelis automobilius.

 2. Greitai atliekami pervežimai taupant laiką. Mikroautobusai yra gana manevringi ir pasižymi gera dinamika. Maršruto ypatumai, greitis ir visos galimos stotelės yra suderintos su keleiviais, todėl nereikės gaišti nereikalingose stotelėse.

 3. Komfortiška ir patogi kelionė. Beveik visuose salonuose yra klimato kontrolė, moderni garso sistema, o kai kuriuose – ir televizorius.

 4. Patikimumo ir saugumo garantija. Bendradarbiaudami su legalia transporto įmone, būsite visiškai tikri dėl automobilių tvarkingumo ir visų dokumentų buvimo. Kartu tokios įmonės priima tik profesionalius ir patyrusius aukštos klasės vairuotojus.

Tai tik nedidelis pagrindinių mikroautobusų privalumų sąrašas, kuris visada papildomas naujomis funkcijomis.

Kaip išsirinkti puikų mikroautobusą nuomai?

Norėdami rasti idealų tokio automobilio nuomos variantą, turite žinoti tam tikras pasirinkimo ypatybes ir atkreipti dėmesį į kai kuriuos dalykus. Ką reikia žinoti prieš išsinuomojant mikroautobusą.

 1. Jei ketinate išsinuomoti nedidelį mikroautobusą važiuoti į užmiestį arba į vietas, kur blogi keliai, rinkitės variantą, kuris bus visiškai pritaikytas tokiai problemai spręsti.

 2. Patogumas. Per visą šios transporto priemonės naudojimo ir kūrimo laiką patogiausiomis tapo europietiškų prekės ženklų, tokių kaip „Iveco“, „Citroen“ ir „Fiat“, autobusai.

 3. Keleivių skaičius. Pervežant nedidelę kompaniją, maždaug 8 keleivius, vietoj mikroautobuso rinkitės nedidelį mikroautobusą.

 4. Nesirinkite pigiausio varianto. Labai maža kaina gali būti gana įtartina, nes ją dažnai lydi prasta automobilio būklė arba vairuotojo nekompetencija.

 5. Išsinuomokite automobilį iš patikimos ir legalios transporto įmonės. Būtinai pasirašykite oficialią sutartį, kuri garantuos jums gerą aptarnavimą ir transporto patikimumą.

Jei laikysitės šių patarimų dėl mikroautobusų nuomos, jūsų kelionė bus visiškai saugi ir patogi.

Nuoma su vairuotoju

Šį automobilį vis dar galima išsinuomoti su vairuotoju. Tai geras pasirinkimas, jei niekas iš įmonės darbuotojų negali vairuoti arba jei niekas neturi vairuotojo pažymėjimo. Patyręs vairuotojas galės parinkti geriausią maršrutą, padėti su bagažu ir užtikrinti sklandžią kelionę. Į įmonių vakarėlius ir panašius renginius beveik visada imkite šį automobilį su vairuotoju, nes neblaiviam sėsti prie vairo kategoriškai draudžiama. Be to, išsinuomoti automobilį su vairuotoju jums kainuos daug pigiau nei visai dienai išsikviesti taksi. Atsižvelgiant į įvairias akcijas ir nuolaidas, šis pasirinkimas tampa dar patrauklesnis. Nepraleiskite progos suteikti sau patogias keliavimo sąlygas už prieinamą kainą.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.