Kaip išsirinkti geriausią ginekologą Vilniuje?

Kaip išsirinkti geriausią ginekologą Vilniuje?

Kalbai pasisukus apie ginekologo paslaugas, dažnai moterys tampa nekalbios ir šia tema nėra linkusios atvirauti. Tačiau tai labai svarbi sritis, kurios nederėtų praleisti pro pirštus ir visuomet pas specialistą apsilankyti tuomet, kada to reikia.

Taip pat labai svarbu pasirinkti gydytoją specialistą, kurio jūs galėtumėte pasitikėti ir esant reikalui pas jį apsilankyti. Ginekologas Vilniuje labai subtilus dalykas, tad jei pasirinktas specialistas ar tas, kuris jums yra priskirtas, jūsų netenkina,  jūs visuomet galite rinktis kitą asmenį, kuris jus prižiūrės. Labai svarbu gydytojo kabinete jaustis atsipalaidavus ir nebijoti kalbėti apie savo problemas, nes tada jūs galėsite greitai išspręsti bėdas, kurios yra susijusios su jūsų problemomis. Neatviras bendravimas to neleis padaryti, nes tokiu atveju jūs tiesiog visko specialistui nepapasakosite, nes jausitės nemaloniai. Todėl labai svarbu atrasti tą gydytoją ginekologą, kuris jums puikiai patiks kaip žmogus ir su juo galėsite kalbėtis apie visas jums rūpimas problemas.

Kada reikia apsilankyti dėl ginekologinių reikalų?

Kalbant apie tai, kaip svarbu yra rasti tinkamą ginekologą, pas kurį jaustumėtės patogiai ir nebijotumėte kalbėti apie savo problemas, labai svarbu žinoti ir tai, kaip svarbu apsilankyti pas specialistą ir kada tai reikėtų daryti. Pirmiausia žinoma pas šį gydytoją reikėtų apsilankyti tuomet, kai jaučiate, kad jūsų kūnas siunčia tam tikrus signalus, kad kažkas yra negerai. To nereikėtų praleisti pro akis ir būtinai apsilankyti pas tos srities specialistą. Ginekologas Vilniuje ir apsilankymas pas jį turėtų tapti toks pats normalus kaip ir apsilankymas pas odontologą. Ne viena moteris bijo ginekologo, tad vengia apsilankymo pas jį, kol problema tampa tokia didelė, kad nebelieka kur trauktis. Tačiau tai turėtų pasikeisti. Kiekviena moteris pas gydytoją ginekologą turėtų apsilankyti bent vieną kartą per metus profilaktiškai apžiūrai. Tokių apžiūrų metu bus atliekami svarbiausi patikrinimai, kurie leis užtikrinti, tai kad jūs esate sveika ir galite mėgautis savo gyvenimu.

Ar rinktis privatų specialistą?

Ar visuomet reikia lankytis pas ginekologą, kurį jums skiria klinika ar galima lankytis ir privačiai? Tai yra jūsų asmeninis pasirinkimas. Jei jums patinkantis gydytojas nedirba jūsų klinikoje, jūs galite lankytis pas jį – viskas ko jums reikia, tai šeimos gydytojo siuntimas apsilankymui pas jį. Tiesa, šias paslaugas teikia ir už pinigus. Tad jei jums reikalingas skubus apsilankymas tai galite daryti ir be siuntimo. Tad kur lankysitės, priklauso tik nuo jūsų, svarbiausia, kad apsilankymai būtų reguliarūs.

Profesionalios ginekologės Unavita klinikoje

Privačioje šeimos klinikoje “Unavita” teikiamos visos pagrindinės medicinos paslaugos. Klinikoje dirba patyrę ir nuolat besitobulinantys savo žinias specialistai. Unavita yra įsikūrusi Vilniuje, Jeruzalės mikrorajone, jaukioje ir nuošalioje vietoje.

Su pacientėmis dirba ginekologės gydytojos Jūratė Žmuidzinaitė ir Ieva Brimienė. Maloniai kviečiame užsiregistruoti vizitui internetu arba telefonu +37065233547.

PR