Pagrindinis puslapis Reklama Kaip išrinkti dovaną vaikams kuri džiugintų?

Kaip išrinkti dovaną vaikams kuri džiugintų?

Kaip išrinkti dovaną vaikams kuri džiugintų?

Daugelis tėvų jums pasakys, kad jų vaikas turi per daug žaislų – taigi, kalbant apie gimtadienio ir kalėdines dovanas, kaip išsirinkti tinkamą, nepadidinant netvarkos? Norėdami įsigyti dovaną, kuri tikrai išsiskiria ir atlaikys laiko išbandymą, vadovaukitės mūsų patarimais. Atsižvelkite į jų amžių ir išsivystymo lygį.

Pirmiausia patikrinkite etiketę – daugumoje žaislų pateikiami patarimai dėl tinkamumo amžiaus. Antra, vadovaukitės savo nuomone. Tai, kad jūsų mažyliui yra ketveri, nebūtinai reiškia, kad jis yra pasirengęs važiuoti balansiniu dviračiu – pagalvokite apie asmenį ir eikite toliau. Ir trečia, pagalvokite, iš kokių medžiagų pagaminti žaislai. Taip pat parengėme patogų kūrinį

Rinkitės žaislus, kurie ugdo kūrybiškumą ir laisvą žaidimą, taip pat tokius, kurie moko daugiau „formalių“ įgūdžių, tokių kaip skaičiavimo ir raštingumo

               Pagalvok apie vaiką. Ką jie mėgsta veikti? Ar jie eina į parką, baseiną ar apskritai eina į lauką? Ar jiems patinka lankytis muziejuje ar bibliotekoje? Ar jie yra apsėsti dinozaurų ar superherojų? Pagalvokite apie dovaną, kuri galėtų paskatinti jų susidomėjimą. Taip pat dovanų kuponai vaikams yra puiki išeitis. Apsvarstykite dovanas, kuriomis vaikai gali dalytis. Ne tiesiogine prasme, bet dovanos, kurias vaikai gali panaudoti žaisdami su kitais vaikais (ar net jų šeimomis), pavyzdžiui, stalo žaidimus ar galvosūkius. Vėlgi, jie bus naudingi daugelį metų ir gali padėti skatinti sveiką, linksmą sveikos konkurencijos jausmą vyresniems vaikams. Atminkite, kad žaislai padeda vaikams mokytis. Ir dažnai žaislai yra pagrindinis vaikų mokymosi būdas. Rinkitės žaislus, kurie ugdo kūrybiškumą ir laisvą žaidimą, taip pat tokius, kurie moko daugiau „formalių“ įgūdžių, tokių kaip skaičiavimo ir raštingumo.

                 Rinkitės dovanas, kurios ilgai tarnaus. Mūsų iš esmės švaistomame pasaulyje žaislas, kurį galima naudoti daugelį metų, yra labai vertinamas. Tokie daiktai kaip „Lego“, dviračiai ir lentos gali būti naudojami daugelį metų ir perduodami kitiems vaikams. Prisiminkite saugumą. Kiek įmanoma, rinkitės ne plastikinius žaislus, pagamintus iš tvarių medžiagų, be BPA, ftalatų, PVC ar toksiškų cheminių medžiagų ir dažiklių. Jei abejojate, nusipirkite knygą. Tai taisyklė, prie kurios grįžtame vėl ir vėl. Knygos užima labai mažai vietos, turi neribotą galiojimo laiką (skirta kalambūrai) ir gali būti perduodamos.

PR

Naujienos iš interneto