Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Kaip atliekamas plaukų šalinimas lazeriu?

Kaip atliekamas plaukų šalinimas lazeriu?

Kaip atliekamas plaukų šalinimas lazeriu?

 

Su nuolatiniu plaukų šalinimu nepageidaujamose vietose moterys susiduria beveik kasdien. Atauga tai kojų, tai pažastų ar bikinio srities plaukai. Nusibodo skusti, nusibodo šalinti vašku, depiliuoti namų sąlygomis. Nesinori ir būti natūraliai plaukuotai.

Nenorimus matyti ataugusius plaukelius galima šalinti lazeriu. Tai – viena veiksmingiausių procedūrų šiomis dienomis. Nebeteks sukti galvos, kaip palengvinti plaukelių šalinimo procedūras. Bus sutaupomas laikas, skiriamas plaukelių skutimui, sudirgusios odos problemoms bei kosmetikai jos priežiūrai. Daugiau jokių įaugusių plaukelių – džiaukitės švelnia ir glotnia oda kiekvieną dieną. Tad jei Jums bus atliktas plaukų šalinimas lazeriu, greitai pamiršite, kad po dienos plaukeliai vėl ataugs. Kas svarbiausia – ši procedūra yra neskausminga ir padeda atsikratyti plaukelių visam laikui.

Plaukelių šalinimas lazeriu gali būti atliekamas įvairiose kūno vietose. Moterys dažniausiai pageidauja, kad plaukeliai būtų pašalinti pažastyse, bikini zonoje, nuo kojų, rečiau – rankų, smakro, srityje virš viršutinės lūpos bei sėdmenų. Vienintelė vieta, kurioje nepatartina šalinti plaukelių yra akių vokai bei sritis aplink akies obuolį. Šios vietos labai jautrios. Vyrams visada aktualiausia būna pašalinti plaukelius nuo nugaros, kaklos, pažastų bei pilvo. Priklausomai nuo depiliuojamos srities ploto plaukų šalinimas lazeriu gali užtrukti vos kelias minutes arba pusvalandį. Taigi ši inotyvi procedūra tinkama abiems lytims. Galite net tai atlikti jas kartu. Pasidovanokite laiką sau ir pamirškite skustuvus pirkinių krepšeliuose bei vonios kambaryje.

Visų pirma atvykus į kliniką Jums, arba Jums su partneriu, jei nuspręsite procedūras atlikti vienu metu, bus paskirta dermatologo konsultacija. Jos metu specialistas nustatys odos fototipą ir esamą būklę. Dermatologas paaiškins, kaip procedūra bus atliekama ir kas jos metu vyks. Jei turėsite klausimų – mielai į juos bus atsakyta. Švariai nuvaloma oda. Ant tos vietos, kuri bus depiliuojama, užtepama specialaus gelio. Tokiu būdu oda bus paruošta. Specialistas brauks lazeriu per depiliuojamos vietos plotą. Lazerio antgalis pridedamas prie odos ir specialistas ja manevruoja plaukelių šalinamos srities ribose. Viskas, ką pajausite – tik nedidelis dilgčiojimas. Garantuojame, kad skausmo nebus. Procedūros metu lazeris generuoja spindulius, kurie įsiskverbia į Jūsų odą kelių milimetrų gylyje tam, kad pasiektų plauko folikulą. Tada, kai energija pasiekia plauko stiebo struktūroje esantį pigmentą melaniną (rudą spalvą), spinduliai yra absorbuojami ir paverčiami į karštį, kuris negrįžtamai sunaikina plauko folikulą. Šiuo būdu sunaikinamos ląstelės, atsakingos už plauko ataugimą. Visi klinikoje naudojame lazeriai yra sertifikuoti ir saugūs. Naudojamų lazerių šviesa selektyviai sąveikauja su plauko melaninu ir nepažeidžia aplinkinių audinių. Moksliškai įrodyta, kad lazeris veikia ypač tiksliai. O Jūs depiliacijos metu galėsite tik atsipalaiduoti.

Atminkite, kad pasirinkus lazerines procedūras, ženkliai pagerėja odos kokybė – ji nebebus dirginama nuolatinių skustuvų ašmenų, depiliacinių vaškų ar epiliatorių. Dėl to sumažėja įvairių infekcijų ir įaugusių plaukų tikimybė. Neveltui plaukų šalinimas lazeriu vadinama viena inovatyviausių plaukelių šalinimo procedūrų. Galėsite džiaugtis aksominio švelnumo kojomis. Depiliuotas vietas bus labai malonu liesti. Po plaukelių, pašalintų lazeriu, ilgai džiaugsite nuostabia oda, ilgalaikis efektas – garantuotas. Taupykite laiką, resursus ir savo pinigus! Turėdamos šilkinę oda galėsite pasijusite tikromis žvaigždėmis!

Plaukelių šalinimas Kaune, Ficlinica nuoroda

Ficlinica – plastinės chirurgijos ir grožio klinika Kaune

Sporto g. 3, LT-44221 Kaunas

Telefono numeris : +37062688838

Elektroninis paštas : info(eta)ficlinica.lt

Interneto svetainė : https://ficlinica.lt/

Facebook profilis : https://www.facebook.com/ficlinica

PR