Ką turėtume žinoti apie siuntos gabenimą į Švediją?

Ką turėtume žinoti apie siuntos gabenimą į Švediją?

Jei siunčiate į Švediją, turėsite sutvarkyti šiuos dokumentus: Jums reikės trijų ar daugiau išsamios krovinių gabenimo produktų aprašo kopijų su informacija apie kiekvieno krovinio konteinerio turinį. Labai svarbu būti konkretiems ir kiek įmanoma išsamesniems.

Jei Švedijos muitinės pareigūnui reikia išanalizuoti jūsų siuntą dėl pilnos inventorizacijos dokumentų, jums gali būti taikomi papildomi mokesčiai. Jei siunčiate į Švediją, turite pateikti muitinės formą. Jūs asmeniškai privalote pasirašyti šį dokumentą, pavadintą Foersaekran Foer Flyttsakstullfrihet, ir pateikti jį Švedijoje.

Jei gabenate krovinius į Švediją, yra keletas dalykų, už kuriuos galite mokėti mokesčius. Tai apima alkoholį, kurį gabenate į Švediją, turite sumokėti muitus. Kartais protinga nesiųsti alkoholio į Švediją su šeimos prekėmis dėl galimo vėlavimo ir papildomų mokesčių. Jei siunčiate vaistus į Švediją, įsitikinkite, kad turite receptą. Gabenant sprogmenis, ginklus, amuniciją ar ginklus, jums reikės specialaus valdžios institucijų išduoto importo leidimo.

 Daiktai, kuriuos draudžiama gabenti į Švediją. Jei siunčiate namų apyvokos prekes į Švediją, turite žinoti, kad yra daug dalykų, kurių jums neleidžiama siųsti į Švediją. Elementuose yra: Narkotikai ir bet kokios narkotinės medžiagos. Mobilieji telefonai. Skutimosi peiliukus. Gyvi pasėliai. Jums taip pat draudžiama siųsti gyvūnų kailius ir (arba) dramblio kaulą, kurie dokumentuoti kaip nykstančios rūšys.

Siuntos į Švediją siunčiamos dažnai, kadangi fiziniai asmenys siunčia asmenines siunta, o verslas vykdo prekybinius mainus.  Dažniausi siuntimo būdai yra keltu, tačiau siuntinių gabenimas oro transportu taip pat yra vienas iš aktualių. Jeigu norite, kad jūsų siunta pasiektų Švediją greitu metu, ko gero jūsų pasirinkimas bus siuntos siuntimas oro transportu. Kaina taps didesnė, tačiau siuntos oro transportu gali būti pristatytos sekančią dieną. Nepamirškite, kad siuntų siuntimas turi tam tikrus reikalavimus. Visos siunčiamos siuntos privalo būti saugiai supakuotos. Jei siunčiate stiklo gaminius, nepamirškite juos papildomai įvynioti į apsaugines plėveles. Taip jausitės ramiau ir žinosite, kad jūsų siunta pasieks adresatą nesugadinta. Taip pat siųsdami siuntas, turite galimybę jas apdrausti.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.