Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Ką svarbu įsivertinti prieš samdant vestuvių fotografą?

Ką svarbu įsivertinti prieš samdant vestuvių fotografą?

Ką svarbu įsivertinti prieš samdant vestuvių fotografą?

Vestuvės yra viena svarbiausių ir ypatingiausių švenčių, kurios planavimui daugelis porų skiria nemažai dėmesio, laiko ir pinigų. Tarp įvairiausių vestuvių planavimo užduočių, vestuvių fotografo paieška neretai tampa viena svarbiausių, juk fotografas vestuvėms dažnai nepastebimas, tačiau prie šventės kūrimo stipriai prisidedantis asmuo.

Jūsų vestuvių fotografo darbo rezultatas gali arba pagerinti vestuvių patyrimą, arba mažiau ar daugiau nuvilti. Būtent dėl to prieš samdant vestuvių fotografą, vertėtų įsivertinti ir žinoti kelis aspektus.

Nuspręskite, kiek jums svarbios vestuvių fotografijos

Kiek jums svarbios vestuvių fotografijos? Šis aspektas vestuvių fotografo paieškoje gali atrodyti akivaizdžiu, tačiau kartais poros tinkamai to neįsivertina. Galbūt jūs esate tie, kuriems nėra svarbu turėti nuotraukų albumą ar profesionaliai įamžintas vestuvių akimirkas? O galbūt vestuvių nuotraukos jums reiškia daugiau nei įamžintus šventės momentus?

 

Atraskite savo norimą stilių

Fotografija yra menas ir kiekvienas fotografas yra menininkas. Tai reiškia, jog fotografai turi savitą, jiems būdingą braižą – jei samdydami fotografą neatkreipsite dėmesio į jo darbų stilių, galite susidurti su fotografo darbo ir jūsų lūkesčių neatitikimu. Atraskite, koks vestuvių fotografijų stilius jums yra tinkamiausias ir pagal tai ieškokite sau tinkamo fotografo. Skirkite dėmesio vestuvių fotografijų darbų pavyzdžių ir klientų atsiliepimų peržiūrai.

Aiškiai išsakykite savo norus ir lūkesčius

 

Nepaisant to, kad išsirinkote jūsų akį patraukusį vestuvių fotografą pagal jo atliktus darbus ar reputaciją, tai dar nereiškia, kad galite būti garantuoti vestuvių fotografo darbo rezultatu. Itin svarbu išsakyti fotografui savo nuotraukų viziją ir lūkesčius – neturėtumėte tikėtis, kad fotografas išpildys jūsų neišsakytus norus. Profesionalus fotografas gali remtis tik savo įgūdžiais ir patirtimi. Taigi tik aiškiai komunikuodami su fotografu, išsakydami savo idėjas ir išklausydami fotografo pasiūlymus, kartu susidarydami fotosesijų planą būsite tikri, kad vestuvių fotografijos jus džiugins.

Aptarkite darbų įkainius

 

Fotografo darbo įkainis priklauso ne tik nuo jo darbo laiko, tačiau ir darbų bei vestuvių fotografijų pobūdžio. Įprastai profesionalūs vestuvių fotografai siūlo paketus, kuriuose pateikia konkrečias paslaugas. Pavyzdžiui, priklausomai nuo pasiūlymo paketo, gali varijuoti nuotraukų kiekis, fotografavimo metodai, fotosesijų tipai ir kiti aspektai. Taigi itin svarbu išsiaiškinti su fotografu, kaip įsivaizduojate jo darbą vestuvėse – pagal tai aptarsite ir darbų įkainių dydį.

Gausite tai, į ką investuosite

Jei nusistatote minimalų biudžetą vestuvių fotografijos ir samdote nepatyrusius fotografus, nereikėtų tikėtis lūkesčius pranokstančio rezultato. Lygiai taip pat, jei pasirūpinsite profesionaliu fotoaparatu ir pavedate užduotį šeimos nariui ar draugui fiksuoti vestuvių akimirkas – neturėtumėte tikėtis nuotraukų profesionalumo. Taigi jei norite išties kokybiškų ir profesionalių nuotraukų, turite į tai atitinkamai investuoti – tiek finansiškai, tiek laiko aspektu.

PR