Ką reikia žinoti apie rekuperatoriaus pasirinkimą?

Ką reikia žinoti apie rekuperatoriaus pasirinkimą?

Atėjo laikai, kai norime nuolat gerinti savo gyvenimo kokybę. Šiuolaikinės technologijos ne tik pagerina naudojimosi namais komfortą, bet ir efektyviai sumažina išlaidas. Rekuperacijos sistema dar ne visiems akivaizdi.

Kokią nauda ji teikia?

Visas rekuperacijos procesas skirtas pakeisti tradicinį vėdinimą atidarinėjant langus. Rekuperatoriumi vadinamas prietaisas yra atsakingas ne tik už nuolatinius oro mainus, bet ir pašalina drėgmės perteklių, o tai teigiamai veikia tinkamos namo techninės būklės palaikymą. Rekuperatorius Komfovent, atsakingas už vėdinimą, taip pat prisideda prie šilumos atgavimo iš lauko. Be to, nuolatinis vėdinimas turi įtakos oro būklei namo viduje. Užterštos dujos išpučiamos, o grįžtant į ją patenka oras, kurį įrenginys nuolat valo.

Sveikata svarbiausia

Kalbant apie investicijas, tokias kaip atsigavimas, nauda yra labai didelė. Daugelis žmonių orientuojasi į mažesnes šildymo išlaidas, tačiau tai nėra svarbiausia. Rekuperacija – tai sistema, kuri turi įtakos patalpų oro kokybei. Jos dėka oras kruopščiai filtruojamas ir išvalomas nuo įvairių rūšių nešvarumų. Tai tiesiogiai reiškia mūsų plaučių sveikatą. Be to, nuolatinis oro srautas neleidžia namuose susidaryti visokiems pelėsiams, kurie pražūtingai veikia žmogaus organizmą.

Ar tu tai žinai, kad….?

…blogai vėdinamame name oro kokybė gali būti kelis kartus prastesnė nei oro dideliame mieste;

…neįmanoma statyti energiją taupančio namo, o juo labiau pasyvaus namo nenaudojant rekuperacijos;

… oras miegamajame arba vaiko kambaryje gali būti gaivus visą naktį, o anglies dvideginio kiekis šalia lauko gali būti mažas; jokio skersvėjo, jokių pakrypusių ar atsidarančių langų, be dulkių, jokio triukšmo iš lauko ir uodų;

… grynu oru namuose galite mėgautis bet kuriuo metų laiku, nevėsindami kambarių žiemą ir neperkaitindami jų vasarą;

…namuose galite gaminti aromatingą patiekalą, išsikepti žuvį: kopūstų sriubą, kalafiorą, o tada sėsti prie stalo ir valgyti nejausdami ore tvyrančio gaminimo kvapo;

… veidrodis vonioje gali išlikti skaidrus be rasojimo pėdsakų;

Verta paminėti, kad atsigavimas palengvina kiekvieno alergiško žmogaus gyvenimą žiedadulkių sezono metu. Jo dėka nereikės varstyti langų, o pro prietaisą praeinantis oras taps be alergenų.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.