Pagrindinis puslapis Reklama Juvelyriniai dirbiniai vyrams: kokius rinktis?

Juvelyriniai dirbiniai vyrams: kokius rinktis?

Juvelyriniai dirbiniai vyrams: kokius rinktis?

Kalbai pasisukus apie papuošalus daugelis juos iškart sieja su moterimis. Bet… juvelyrinius dirbinius mėgsta ir savo įvaizdžiu besirūpinantys, pasitikėjimo nestokojantys stipriosios lyties atstovai. Asortimentas platus: žiedai, sąsagos, apyrankės, kaklo papuošalai. Būtent pastarieji vyriškų papuošalų  kategorijoje yra bene populiariausi. Kaip juos pasirinkti?

Aukso dirbiniai ant kaklo

Vyriškų kaklo papuošalų asortimentas juvelyrinių dirbinių rinkoje – itin platus, todėl norintys įsigyti sau ar dovanai turi puikias pasirinkimo galimybes. Renkantis, verta atsižvelgti ne tik į kainą ir dizainą, bet ir įvertinti, kokio stiliaus drabužiai vyrauja asmens, kuriam bus skirtas papuošalas, spintoje. Juk  juvelyriniai dirbiniai turi gerai papildyti bendrą vaizdą.

Jei vyras – laisvalaikio stiliaus gerbėjas, puikiu pasirinkimu bus masyvesnis kaklo papuošalas. Kalbant apie formą, tiktų kryželio pakabukas. Tiesa, jei renkatės masyvų, ryškų, į akis krentantį kaklo papuošalą, vertėtų atsisakyti kitų aksesuarų, pavyzdžiui, masyvaus žiedo, apyrankės, nes tokiu atveju lieka itin plonytė riba iki beskonybės.

Prie oficialių, klasikinio stiliaus ar proginių drabužių derinių, tiks kuklesnis kaklo papuošalas, pavyzdžiui, labai solidžiai ir drauge originaliai atrodys plona auksinė grandinėlė ir plokštelės tipo pakabukas. Pastarasis pakabukas labai tinka ir dovanai, kadangi ant plokštelės galima graviruoti.

Brangakmeniai vyriškuose papuošaluose

Norintys ypatingo įspūdžio turėtų pasižvalgyti po vyriškų kaklo papuošalų su brangakmeniais asortimentą. Populiarus pasirinkimas – kaklo papuošalai vyrams su safyrais, išskirtinę prabangą spinduliuoja juodieji deimantai. Su laisvalaikio stiliaus drabužių deriniais tobulą tandemą sudaro juodojo gintaro karoliukai.

Aukso dirbinių priežiūra

Viena svarbiausių taisyklių, norint išlaikyti puikią auksinių papuošalų būklę, tai, jog auksas – nemėgsta drėgmė. Jis nuo jos patamsėja. Problemai spręsti ieškokite zomšos skiautelės ir ja švelniai trinkite auksinį daiktą, kol patamsėjimai išnyks. O auksinių papuošalų prarastam blizgesiui sugrąžinti irgi reikės visai nedaug – vandens ir muilo. Į muiliną vandenį merkite papuošalą, palikite dešimčiai minučių, paskui nešiurkščiu šepetėliu patrinkite. Vualia!

PR

Naujienos iš interneto