Išmanūs namai: pasipuikavimas ar patogumas?

Išmanūs namai: pasipuikavimas ar patogumas?

Šių dienų naujakuriai susiduria su vienu naujų technologijų proveržių namų kūrimo klausime: kiek išmanūs bus jūsų naujieji namai? Tobulėjant technologijoms, turime galimybę pasinaudoti daugybe naujų kasdienybės palengvinimų. Be abejo, tai yra didelis finansinis įsipareigojimas, bet visa tai dėl tobulesnio ir modernesnio gyvenimo.

Jei esate technologijų mėgėjas, greičiausiai pas jus namuose jau yra vienas kitas išmanus prietaisas, tačiau apklausos rodo, kad pirkėjai, rinkdamiesi naujus prietaisus namams 7 kartus iš 10 mieliau pasirenka išmanų prietaisą. Sužinokite, kokios yra naujausios išmaniųjų namų tendencijos ir kaip atskirti, kurios technologijos yra tik pasipuikavimui, o kurios – ilgalaikiam patogumui.

Siurbliai robotai. Bene populiariausias, labai greitai kiekvienuose namuose gaunantis vardą lyg augintinis ir kiekvieno pamilstamas. Robotai siurbliai padeda palaikyti kasdienę švarą, nesvarbu kokio dydžio jūsų namai. Programėlės pagalba suplanuokite, kad kasdien, jums išėjus į darbą, robotas pradėtų darbuotis namuose. Tiesa, pirmuosius kartus turėsite pasirūpinti, kad jo kelyje nepasitaikytų laidų ar kitų daiktų, kurie trukdytų darbui, tačiau neilgai trukus mėgausitės pagalba.

Oro valytuvas. Šio tipo elektronikos prietaisai pradėjo sparčiai populiarėti pandemijos „dėka“. Pradėjome kruopščiau saugotis nuo virusų ir bakterijų, rūpintis aplinkos ir patalpų mikrobiologine švara. Gera žinia ta, kad vis labiau populiarėjant technologijoms, jų gamybos kaštai taip pat mažėja ir šios tampa prieinamos plačiau. Oro valytuvai taip pat labai naudingi alergiškiems žmonėms.

Išmanus apšvietimas. Turėdami galimybę valdyti ir suprogramuoti namų apšvietimą ne tik galėsite sutaupyti (kai šviesa automatiškai išsijungs jums išėjus iš kambario), bet ir suformuoti teigiamus rutinos įpročius. Šviesų pagalba galite reguliuoti nusiraminimo laiką ar lengvesnio atsikėlimo, kai šviesos palaipsniui, reikiamu laiku gęsta arba sušvinta.

Smulkioji elektronika. Smulkiosios technikos naujovių ir patogumo trumpai aptarti nepavyks, tačiau galime pastebėti kelis populiariausius prietaisus, kurie padarė įtaką vartotojų kasdienybei ir įpročiams. Išmanieji laikrodžiai ne tik motyvuoja sekti savo sveikatos būklę, bet ir gerinti rezultatus. Taip pat primena atsikvėpti ir pailsėti, kai sukyla stresas arba atsigerti stiklinę vandens. Išmaniosios svarstyklės gali pozityviai prisidėti prie kūno tobulinimo, nes technologijų dėka galite sekti ne tik kūno svorį, bet ir kitus parametrus, tokius kaip vandens, raumenų ir riebalų kiekis bei santykis, KMI ir pan. Negalime nepaminėti, kad kaitinamojo tabako įrenginiai yra labai išpopuliarėjusi technologija.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.