Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Įmonė “Baltem” – kuo ji užsiima?

Įmonė “Baltem” – kuo ji užsiima?

Įmonė “Baltem” – kuo ji užsiima?

baltem.lt nuotr.

PR

Tikriausiai kiekvienas supranta, kad statybinė įranga paprastai yra labai brangi. Tačiau, nepaisant didelės kainos, jos vis tiek dažnai prireikia įvairioms įmonėms bei žmonėms. Statybos yra neišvengiamas procesas pasaulyje. Lietuvoje įsikūrusi įmonė „Baltem“ prekiauja įvairiais japoniškais statybiniais įrenginiais, o taip pat, esant poreikiui, juos nuomoja. Labai dažnai žmonėms nereikia įsigyti įvairių mašinų vienkartiniam statybų projektui, todėl būtent nuomos galimybė pritraukia labai daug klientų įmonei „Baltem“.

Įmonė „Baltem“ savo veiklą Lietuvoje pradėjo dar prieš daug metų. Ji, atstovaudama japonišką savaeigių pramonės įrenginių kūrėją „Komatsu“, veikia jau daugiau nei dvidešimt metų. Šiuo metu įmonė aktyviai plečia savo verslą ir aktyviai įsikuria kitose Baltijos šalyse. Svarbu paminėti, kad įmonė „Baltem“ prekiauja ne tik „Komatsu“ mašinomis – jie taip pat dirba ir su kitais tiekėjais. Čia taip pat galima įsigyti arba išsinuomoti Lannen, Sandvik arba CDE įrenginių.

Būtent tokiu plačiu prekių asortimentu ir aukšta japoniška kokybe „Baltem“ užsitarnavo savo klientų pagarbą bei palankumą. Svarbu paminėti tą faktą, kad „Baltem“ nuolat atnaujina savo mašinas ir jas labai atsakingai prižiūri, todėl jų įranga yra tiesiog idealios būklės. Būtent dėl šios priežasties klientai nuolat lieka patenkinti įrenginių darbu ir kokybe, o taip pat visuomet gali jaustis ramūs ir saugūs, kad mašinos nepaves pačiu netinkamiausiu momentu.

https://baltem.lt/