Įdomūs faktai apie automobilius, vairavimą bei vairuotojus

Įdomūs faktai apie automobilius, vairavimą bei vairuotojus

Žmonės visada ieškojo būdų bei priemonių, kaip savo gyvenimus paversti dar patogesniais. Ir, nieko keista, kodėl tiek daug gerų žodžių yra skiriama automobiliui – juk būtent jis leidžia mums kur kas greičiau įveikti tam tikrus atstumus, o taip pat – šia transporto priemone yra labai malonu keliauti bet kokiu oru: jei lauke temperatūra yra nukritusi žemiau nulio, automobilio salone jūs galite palaikyti sau patinkančią temperatūrą, o, jei lauke kaitina saulutė, galite mėgautis malonia vėsa.

Taigi, automobilis neabejotinai yra vienas geriausių žmonijos išradimų. Na, o kalbėti apie vairavimą bei vairuotojus galima valandų valandas ir įdomių faktų apie tai tikrai netrūksta. Tad kviečiame su jais susipažinti.

Vienas svarbiausių klausimų, į kurį neretai ieškoma atsakymo, o diskusijos gali tęstis net ir ne vieną valandą, skamba taip: tai, kas geriau vairuoja – moterys ar vyrai? Ir nors vyrai kur kas labiau domisi automobiliais (ir, būtent todėl daugelis daro išvadą, kad vyrai geriau vairuoja), tiesa kitokia: verta pastebėti, kad būtent moterys rečiau tampa avarijų kaltininkėmis.

Daugelyje šalių yra įprasta paisyti Kelių eismo taisyklių bei šviesoforų. Tačiau tik ne Egipte –svarbu akcentuoti, kad Egipte šviesoforus galima pamatyti tik didmiesčiuose. Na, o bene pati svarbiausia taisyklė, kuria vadovaujasi vietiniai vairuotojai yra ta, kad pirmumo teisę turi patys didžiausi automobiliai.

Šiandien labai dažnai girdime faktus apie tai, kad įvairūs daiktai bei gaminiai gali būti perdirbami. Ir tai yra puiku – skatinamas tvarumas, mažinama tarša. Tačiau daugelis žmonių labai nustemba sužinoję, kad perdirbami gali būti ir automobiliai – pasirodo, net 80 proc. jų yra perdirbami.

Šiandien jau nieko nebestebina tai, kad ypač didelė dalis daiktų, kurių esame apsupti, buvo pagaminti Kinijoje. Svarbu pabrėžti, kad automobiliai – taip pat ne išimtis: net ketvirtadalis jų buvo gaminti šioje šalyje.

Na, o pabaigai – dar vienas svarbus faktas: atminkite, kad net ir nevažiuojantis automobilis gali būti labai naudingas: jūs galite jį parduoti, taip kurdami švaresnę bei saugesnę aplinką, o taip pat – galite gauti papildomų pajamų (galimas automobilių supirkimas Šiauliuose bei kituose miestuose).

PR

Naujienos iš interneto