Hialurono užpildai – ne tik moterų procedūra

Hialurono užpildai – ne tik moterų procedūra

Nors visuomenėje labiau priimtina, kad hialurono injekcijų ar bet kurioms kitoms estetinėms procedūroms dažniau pasiryžta moterys, vyrai, nors ir nedrąsiai, bet taip pat vis dažniau susidomi estetinėmis savęs tobulinimo procedūromis.

Kalbant apie hialurono injekcijas, pastebima, kad vyrai vis labiau vertina šios injekcijos grožiui teikiamą naudą. REVÙ CLINIC klinikoje apsilankantys vyrai dažnai kreipiasi būtent dėl raukšlelių lyginimo, veido kontūro harmonizavimo ar veido drėgmės atstatymo procedūrų, pasitelkiant hialurono injekcijas.

Ir tai visiškai nestebina, nes kasdienėje rutinoje jie, dažnu atveju savo oda rūpinasi kur kas mažiau ir rečiau nei moterys. Vyrai retai turi veido priežiūros rutiną, retai naudoja veido kremus, kaukes, dar rečiau apsilanko pas profesionalų kosmetologą ar nuvyksta pasilepinti veido masažu. O visa tai puikiai atsispindi odos išvaizdoje, kuri būna akivaizdžiai papilkėjusi, praradusi drėgmę bei elastingumą. Hialurono injekcijų pagalba šias problemas, priklausomai nuo individualių organizmo savybių, galima išspręsti maždaug metams laiko. Oda tampa kur kas putlesnė, elastingesnė, o visą tai papildžius ir tinkama odos priežiūra namuose, rezultatai gali džiuginti ir kur kas ilgiau.

Hialurono užpildų injekcijos veido odai – greita ir neskausminga procedūra, nes švirkšte dažniausiai jau būna nuskausminamųjų medžiagų. Procedūros teikiama nauda pasimato iš karto po procedūros ir progresuoja dar mėnesį laiko, kol pasiekiamas galutinis rezultatas. Taip pat vis dažniau vyrai kreipiasi dėl žandikaulio bei smakro formos koregavimo hialurono užpildais, siekiant suteikti veidui daugiau griežtumo ir paaštrinti bruožus. REVÙ CLINIC klinika užtikrina, kad hialurono injekcijų procedūras atlieka išskirtinai tik gydytojai. Todėl komplikacijų bei šalutinių poveikių rizika yra labai nedidelė. Ne visada, bet po procedūros gali atsirasti mėlynės, kraujosrūvos ar patinimai, bet tai yra visiškai normalu ir šių požymių po kelių dienų neturėtų likti nei ženklo. O gautas rezultatas dar ilgai džiugina kiekvieną kartą pažiūrėjus į veidrodį.

Net svarstant kokią dovaną vyrui galima būtų padovanoti viena ar kita proga, vertėtų gerai apgalvoti REVÙ CLINIC dovanų kupono variantą. Profesionalūs specialistai patars, kokią procedūrą būtų naudingiausia atlikti. Net bijantiems adatų ir nenorintiems invazinių procedūrų, teikiamų estetinių paslaugų sąrašas yra itin platus. Dėka jaukios aplinkos bei malonaus aptarnavimo, dovana paliks ilgalaikį įspūdį bei geriausius prisiminus, ar tai būtų atpalaiduojantis masažas, ar hialurono injekcijos, ar kitokios procedūros iš plataus sąrašo.

PR

Naujienos iš interneto