Granulinių viryklių privalumai, palyginti su tradicinėmis šildymo sistemomis

Granulinių viryklių privalumai, palyginti su tradicinėmis šildymo sistemomis

Granulinės viryklės sparčiai populiarėja. Prieinamos kainos, galimybė įsigyti nebrangių granulių, sėkmingas dizainas – tik dalis vertų dėmesio tokių prietaisų savybių. Toks namų šildymo būdas yra tiesiog idealus. Be to, tai ir puikus sprendimas namų dekoravimui.

Granuliniai katilai – privalumai

Iš akivaizdžių granulių viryklių privalumų reikėtų išskirti jų privalumus:

 • originalus, modernus stilius – modeliai sėkmingai dera prie bet kokio interjero ir puikiai dera su bendru namo dizainu;
 • granuliniai katilai ekonomiškumas ir paprastas naudojimas;
 • granulinių viryklių vėdinimo galimybės.

Dėl viduje esančio ventiliatoriaus galima paimti orą iš patalpos, jį pašildyti ir grąžinti į aukštesnę temperatūrą. Viename įrenginyje – dviejų tipų šilumos perdavimas. Konvekciją sukelia ventiliatorius – jis varo karštą orą. Liepsną sukelia spinduliavimas. Dėl energijos perdavimo konvekcijos būdu aplinka greitai įkaista.

Tarp privalumų reikėtų pabrėžti ir granuliniai katilai ekologiškumą. Svarbu kompetentingai prieiti prie patogaus prietaiso patalpai šildyti pasirinkimo.

Kaip nesuklysti renkantis

Labai svarbu kompetentingai prieiti prie namo ar buto šildymo įrangos pasirinkimo. Granulių viryklė domina daugelį žmonių. Supratę, kokių privalumų turi granulinės viryklės, tikrai ir jūs nuspręsite įsigyti tokį įrenginį savo namams. Ir čia iškyla teisingo pasirinkimo klausimas.

Granulinė viryklė – tai automatinė, programuojama sistema, dėl kurios, palyginti su malkomis kūrenamomis viryklėmis, tampa įmanoma užtikrinti didelį naudojimo lankstumą.

Renkantis reikėtų atkreipti dėmesį į:

 • matmenis;
 • galingumą;
 • našumą.

Rinkdamiesi tradicines šildymo sistemas, galėsite įvertinti visas jų galimybes, funkcionalumą, modelių privalumus. Norint pasirinkti granulines virykles ar tradicines šildymo sistemas, verta jas palyginti pagal privalumus, savybes. Taip galėsite suprasti, ko tiksliai jums reikia.

Šildymui galima naudoti skirtingas sistemas.

Vandens sistemos – savybės

Čia verta išskirti kelių tipų katilus, kurie skystį kaitina turbinose:

 • dujų;
 • kietuoju kuru;
 • elektra.

Taip pat naudojami skystojo kuro katilai. Ypač efektyvus yra oro šildymas – čia patalpos šildomos cirkuliuojant orui. Elektrinės šildymo sistemos yra ergonomiškiausios ir efektyviausios. Galima kokybiškai apšildyti erdvią patalpą. hipoalerginės ir higieniškos. Galima reguliuoti optimalaus mikroklimato rodiklį.

Granulinės viryklės – pagrindiniai skirtumai

Skirtingai nuo klasikinių židinių ir viryklių, granulinės viryklės veikia naudodamos specialios rūšies kurą – granules. Tokie šildytuvai sėkmingai naudojami namams šildyti. Ir jei įprasti medienos katilai šildo vandenį vamzdžiuose, tai granulinės viryklės šildo orą. Daugelis žmonių renkasi granulines virykles, taip pat kombinuotas virykles. Kombinuoti katilai taip pat naudoja medieną. Verta pabrėžti:

 • naudojimo patogumą;
 • puikų degimą;
 • didelio šilumos kiekio tiekimas.

Granulės yra nedidelio dydžio granulės. Jos sėkmingai naudojamos vietoj malkų viryklėse.

Palyginę granulines virykles su tradicinėmis šildymo sistemomis, galėsite priimti galutinį, teisingą sprendimą. Kiekvienas variantas nusipelno jūsų dėmesio. Visur yra privalumų. Juos palyginę galėsite pasirinkti būtent tai, kas geriausiai atitiks jūsų tikslus ir uždavinius.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.