Pagrindinis puslapis Reklama Geriausi maisto papildai sportuojantiems vyrams

Geriausi maisto papildai sportuojantiems vyrams

Geriausi maisto papildai sportuojantiems vyrams

Nors kiekvienas sportuojantis, tinkamai besimaitinantis bei apskritai sveika gyvensena užsiimantis vyras greičiausiai ir taip jaučiasi pakankamai gerai, įvairūs maisto papildai gali prisidėti prie dar puikesnės savijautos. Tinkamai parinkti bei kokybiški papildai prideda organizmui ištvermės, padeda dar labiau sutvirtėti, gerina lytines funkcijas.

Maisto papildai sportui pigiau yra tai, ko greičiausiai ieško kiekvienas. Visgi, didesnė kaina kartais garantuoja geresnę kokybę, todėl šią prekę reikėtų rinktis atsakingai. Tačiau, prieš įsigyjant šiuos produktus, labai svarbu išmanyti – ko organizmui labiausiai reikia? Tad, kokie papildai yra geriausi būtent sportuojantiems vyrams?

Baltyminių miltelių nauda

Vienas iš populiariausių papildų, kurį naudoja sportuojantys vyrai – tai baltyminiai milteliai, dar kitaip vadinami proteinu. Nors baltymų galite gauti ir tinkamai maitindamiesi, svarbu nepamiršti, jog ši prekė turi nemažai privalumų. Išgertas proteino kokteilis po treniruotės padės raumenims greičiau atsistatyti. Taipogi, proteino milteliai turi mažiau kalorijų, nei daugelis patiekalų, iš kurių turėtumėte surinkti baltymų dienos normą. Tad, tai gali pasitarnauti kaip pagalbinė priemonė, norintiems jaustis dar geriau.

Kreatino nauda organizmui

Kreatinas yra dar vienas populiarus papildas, kurį renkasi nemaža dalis vyrų. Ši priemonė pagelbėja greičiau atsistatyti, taipogi, skatina liesos raumenų masės augimą. Nereikėtų išsigąsti – ši medžiaga ir taip gaminama kiekvieno iš mūsų kūnuose. Visgi, papildų pavidalu suvartotas kreatinas yra saugomas raumenyse ir panaudojamas treniruočių metu. Pradėję vartoti šį papildą nepersistenkite – galite pamažu ir lėtai didinti tai, kiek jo suvartojate, tačiau negerkite visos rekomenduojamos dozės iškart, jog patikrintumėte, kaip į tai reaguoja Jūsų organizmas.

Vitaminų svarba

Greičiausiai nereikia stebėtis, jog vienas iš svarbiausių papildų sportuojantiems vyrams yra vitaminai. Tai ypač aktualu tiems, kurie nesuvalgo pakankamai vaisių bei daržovių. Norėdami kuo geresnio efekto, įsigykite vieną tabletę, kurioje būtų kuo daugiau vitaminų, mat viršijus tam tikrą dozę, kūnas šiuos tiesiog pašalina. Taipogi – nepamirškite ir žuvų taukų, kurie puikiai apsaugo nuo širdies ligų bei kitų organizmo problemų. Daugelis specialistų rekomenduoja 1 – 2 gramus žuvų taukų per dieną.

PR

 

Naujienos iš interneto