Gausaus prakaitavimo gydymas

Gausaus prakaitavimo gydymas

Prakaitavimas – reiškinys, su kuriuo susiduria praktiškai kiekvienas žmogus. Tai yra įprastas kūno būdas atvėsti ir atsikratyti kai kurių cheminių medžiagų bei toksinų. Kartais stiprus prakaitavimas yra visiškai normalu. Dažnai žmonės gausiau prakaituoja, kai yra karšta, sportuoja arba kankinant nerimui ar baimei. Ir nors veikiant alinantiems karščiams gausiau prakaituoja visi, visgi yra žmonių, kurių gausus prakaitavimas neapleidžia net šaltuoju metų laiku.

Gausiai suprakaitavę delnai, pažastys, pėdos ar kitos kūno vietos verčia jaustis labai nepatogiai. Dažniausiai tokius žmones prakaitavimas vargina nuolatos ir nėra susijęs su karščiu ar mankšta. Neretai prakaituojama tiek, kad prakaitas akimirksniu permirksta per drabužius, varva nuo pirštų ar teka kūnu. Ši problema gali ne tik sutrikdyti įprastą kasdieninę veiklą, bet ir sukelti nereikalingą įtampą ar gėdos jausmą. Gausiai prakaituojantys žmonės, stengdamiesi prisitaikyti prie šios problemos, dažnai renkasi kuo natūralesnių audinių drabužius, avalynę, atsisako maisto ir gėrimų, kurie dar labiau skatina prakaito išsiskyrimą. Taip pat vienas svarbiausių faktorių yra asmeninė higiena, tačiau net ir turint nepriekaištingus higienos įpročius, jie veikia neilgai.

Verta paminėti, kad kartais itin gausaus prakaitavimo priežastimi gali būti bloga fizinė forma, vartojami vaistai, hormonų disbalansas ar kitos patologijos. Jeigu jokia priežastis, kurią reikėtų spręsti kitu būdu, nenustatyta, o vos išėjus iš dušo vėl jaučiamas prakaitavimas, REVÙ CLINIC klinika siūlo modernų šios problemos sprendimų būdą. Dažniausiai padidėjęs prakaitavimas gydomas injekcijų pagalba. Suleidžiamos botulino injekcijos. Lokaliai į prakaitavimo zonas suleista injekcija akimirksniu sustabdo prakaitavimą toje srityje. Nereikėtų jaudintis, kad prakaitas iš kūno neišeis ir terš organizmą. Jis tikrai pasišalins per viso kūno odos paviršių, tiesiog nebekankins itin gausus prakaitavimas tam tikrose zonose. Kuomet prakaituojama taip gausiai, kad tai turi įtakos asmens kasdieniam gyvenimui, pasitarti su klinikoje dirbančiu gydytoju gali būti geriausias sprendimas. Suprantama, kad apie tai kalbėti galbūt yra nepatogu, bet REVÙ CLINIC klinikos tikslas yra padėti žmonėms išspręsti problemas, kurios kankina daugiau žmonių nei būtų galima pagalvoti.

PR

Naujienos iš interneto