Pagrindinis puslapis Reklama Frakcinis veido odos atjauninimas – greitai ir profesionaliai

Frakcinis veido odos atjauninimas – greitai ir profesionaliai

Frakcinis veido odos atjauninimas – greitai ir profesionaliai

PR

Oda yra vienas jautriausių žmogaus organų. Ji imli įvairiems sužeidimams, senėjimo procesams, UV spinduliuotei bei daugybei kitų veiksnių. Ypatingai jautri yra veido oda, be kita ko, ji dar ir labiausiai matoma, todėl norisi ją turėti kaip įmanoma gražesnę. Veido odos atjauninimas yra profesionali estetinės medicinos klinikoje atliekama procedūra, kuriai naudojamos lazerinės technologijos. Skaitykite ir sužinokite daugiau apie puikias galimybes atkurti lygią bei skaisčią veido odą.

Modernios estetinės medicinos technologijos

Laikai, kuomet estetinės procedūros būdavo kenksmingos sveikatai jau baigėsi. Nuolatos tobulinamos technologijos padeda pasiekti net dar geresnius rezultatus, tuo pačiu metu mažinama pavojaus sveikatai rizika. Naudojant lazerį procedūros metu valomos senos odos ląstelės, šitaip skatinant odos regeneracinius procesus ir lėtinant senėjimą.

Lazerio procedūros padidina odos stangrumą ir išvalo poras, visiškai arba iš dalies išlygina raukšles, pašalina pigmentines dėmes, kurios atsiranda dėl saulės spindulių ar amžiaus. Kadangi kiekvieno odos būklė yra skirtinga, reikalingas skirtingas procedūrų kiekis, gali kiek skirtis rezultatai. 

Daugiau informacijos Jums suteiks patyręs gydytojas dermatologas procedūros metu. Atvykus į konsultaciją specialistas nustatys Jūsų odos būklę, kruopščiai apžiūrės nusiskundimus ir parinks labiausiai tinkamus gydymo metodus.

Veido odos atjauninimas naudojant žymiai mažiau invazines, patobulintas lazerių technologijas! Pasirūpinti savo veido odos grožiu – verta ir dabar galima tai padaryti žymiai paprasčiau su dar mažiau šalutinių veiksnių sveikatai.

Naujienos iš interneto