Pagrindinis puslapis Reklama Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvencija

Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvencija

Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvencija

PR

Siekiant užtikrinti teisinę neliečiamybę ir saugų gyvenimą visuomenėje, į pagalbą ateina Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvencija. Patyrę advokatai pasirūpins šios konvencijos nuostatų vykdymu ir suteiks patikimą pagalbą tuomet, kai asmens teisės yra pažeidžiamos. Kreipkitės susidurdami su sunkumais ir išeitis rasti taps žymiai lengviau.

Pagalba įvairiais teisės gynimo klausimais

Advokatų kontoros specialistai dirba nenuilsdami tam, kad galėtų padėti Jums pačiose painiausiose ir sudėtingiausiose situacijose. Susiduriant su žmogaus teisių pažeidimu verta kreiptis pagalbos į specialistus – jų ilgametis patyrimas ir aštri įžvalga padės tuomet, kai pagalbos reikia labiausiai.

Pagal tarptautinę teisės konvenciją, kiekvienam asmeniui turi būti užtikrinta: asmens neliečiamybė bei gyvybės apsauga, saugus ir orus socialinis gyvenimas, teisė į privatumą, nuosavybę, laisvą saviraišką ir mąstymą, laisvą religijos ir pasaulėžiūros išpažinimą. Bet kas, kas kėsinasi į asmens laisvę ir pažeidžia jo lygybę, prieštarauja šios konvencijos nuostatams.

Tais atvejais, kuomet konvencijos nuostatai yra pažeidžiami, Jūs gausite patikimą pagalbą iš patyrusių specialistų, kurie apgins Jūsų interesus, padės rengti peticijas EŽTT. Kuomet Jūsų pusėje daug patirties turintys teisininkai ir pats teisingumas – būkite užtikrinti neabejotina pergale.

Patyrę advokatai pasirūpins, jog viskas būtų sklandžiai vykdoma pagal nuostatus, kuriuos nurodo Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvencija. Kreipkitės jau dabar ir pasinaudokite ilgametė teisės specialistų patirtimi.

Naujienos iš interneto