Erotinių prekių nauda žmogaus sveikatai

Erotinių prekių nauda žmogaus sveikatai

unsplash nuotr.

Vibratoriai yra naudojami ne vien dėl malonumų, tačiau kai kurie asmenys juos renkasi dėl naudos sveikatai. Laikai keičiasi, todėl reikėtų pamiršti tuos mitus apie erotines prekes, nes jie gali būti tikrai naudingi kiekvienam asmeniui. 

Erotinės prekės visuomet buvo paklausios, tačiau po erotinio filmo ,,Penkiasdešimt pilkų atspalvių“, jos dar labiau išpopuliarėjo. Vis daugiau moterų nusprendžia įsigyti erotikos prekes, dėl seksualinės gerovės.

Geriausia tai, kad naudojant sekso žaislus yra juntamas ne vien didesnis malonumas, bet suteikiama nauda fizinei ir psichinei sveikatai.

Su erotinėmis prekėmis neužsikrėsite ligomis

Kadangi erotinės prekės yra naudojamos dažniausiai tik tarp poros arba vieno asmens, tad tikimybė užsikrėsti ŽIV ar kitomis ligomis yra beveik nulinė. Tačiau būtina užtikrinti, kad po kiekvieno naudojimo, jie būtų dezinfekuojami, kad išvengtumėte bakterinės infekcijos pavojaus.

Padeda suartinti partnerius

Galbūt turite problemų su savo antrąja puse miegamajame. Sekso prekės gali padėti viską sutvarkyti. Remiantis užsienio žurnalais, juose teigiama, kad sekso žaislų naudojimas padeda padidinti intymumą tarp partnerių. Reikėtų nepamiršti ir to, kad sekso prekės padeda užtikrinti didesnį pasitikėjimą savimi.

Tyrimai rodo, kad erotinių prekių naudojimas padeda sumažinti nerimą.

Puikiai padeda kovoti su stresu

Masturbacija ir lytiniai santykiai išskiria endorfiną, o tai yra geros savijautos hormonas. Šis hormonas leidžia žmonėms jaustis ramiems ir sumažina galvos skausmus, kuriuos gali sukelti tam tikros situacijos.

Padeda sužadinti libido

Ar išgyvenate sausumo periodą? Jeigu būtumėte naudoję vibratorių, tikriausiai su tuo nebūtumėte susidūrę. Tyrimai jau yra įrodę, kad vibratoriaus naudojimas gali padėti, kad Jūsų lytiniai organai nebūtų išsausėję.

Išbandydami naudus dalykus su savo partneriu, jūs sustiprinate abiejų žmonių aistrą ir galite turėti malonesnius intymius santykius. Tad jeigu susiduriate su kokiomis nors problemomis, siūlome prijungti sekso žaislus.

Vibratoriai gali būti sprendimas nuo vaginizmo

Ar žinote, kas yra vaginizmas? Galbūt kažkada esate patyrusi skausmą prasiskverbimo metu. Tai yra todėl, kad jūsų dubens dugno raumenys įsitempia, o ši būklė yra vadinama vaginizmu. Vibratorius gali jums šioje vietoje padėti.

PR