Dovanų idėjos ikimokyklinio amžiaus vaikams

Dovanų idėjos ikimokyklinio amžiaus vaikams

Ne paslaptis, jog rasti dovaną, kuri būtų ne tik smagi, bet ir naudinga priešmokyklinio amžiaus vaikams, gali būti gana sudėtinga. Tad, kad nepasiklystumėte milžiniškame žaislų ir įvairių žaidimų asortimente, šiame straipsnyje pateiksime keletą dovanų idėjų, tinkančių šio amžiaus vaikams.

Jas atrinkome itin kruopščiai, todėl galime garantuoti, jog bet kuri iš šių dovanų patiks kiekvienam ikimokyklinukui, o taip pat ir pasitarnaus, lavinant tam tikrus jo įgūdžius.

Dėlionės

Nors dėlionės yra puiki dovana įvairaus amžiaus vaikams, tačiau jos labai pasiteisina būtent ikimokyklinukams. Įvairios puzlės yra gera priemonė lavinti vaikų motorinius sugebėjimus, problemų sprendimo įgūdžius bei mokytis sutelkti koncentraciją į tam tikrą užduotį, susikaupti. Visi šie įgūdžiai be galo pravers, pradėjus lankyti mokyklą. Jei susidomėjote, didelį dėlionių asortimentą gera kaina galite rasti šioje nuorodoje – https://www.eripo.lt/subkategorija/deliones-puzzle/.

Kūrybiniai rinkiniai

Dar viena dovanos idėja ikimokyklinukams – kūrybiniai rinkiniai. Jų gali būti pačių įvairiausių, tinkančių tiek mergaitėms, tiek berniukams, tad tikrai kiekvienas atras savo vaikui labiausiai patinkantį komplektą. Patys populiariausi dažniausiai yra piešimo, lipdymo ar konstravimo rinkiniai. Jie lavina vaiko vaizduotę, skatina mąstyti kūrybiškai. Be viso to, realizuodamas savo turimą idėją kūrybinio rinkinio pagalba, vaikas jaučiasi pasiekęs savo tikslą, o tai atneša pasitenkinimo ir didžiavimosi savimi jausmą.

Paspirtukas

Jei norite paskatinti atžalą daugiau laiko praleisti lauke, padovanokite jam paspirtuką. Važinėjimas juo bus ne tik smagus užsiėmimas, bet ir geras būdas lavinti koordinaciją, pusiausvyrą ar judėjimo įgūdžius. Kadangi šie paspirtukai yra gana lengvi, juos paprasta valdyti ir jie yra patogūs. Tiesa, rinkdami šią transporto priemonę, nepamirškite atkreipti dėmesį į tai, kokio amžiaus ir ūgio vaikams jis yra tinkamas.

Piešimo ar rašymo lenta

Norint, jog vaikui adaptacija mokykloje būtų kuo lengvesnė, rekomenduojama pradėti mokytis skaityti ar rašyti dar namuose. Tam gali pasitarnauti piešimo ar rašymo lenta, kuri mokymosi procesą pavers kur kas smagesniu. Ant jos vaikas galės rašyti išmoktas raides, skaičius ar tobulinti savo piešimo įgūdžius. Priklausomai nuo turimų norų, tokia lenta gali būti kreidinė arba magnetinė.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.