Degintos medienos lentos bei dailylentės kiekvieną terasą bei namo fasadą padaro išskirtiniais

Degintos medienos lentos bei dailylentės kiekvieną terasą bei namo fasadą padaro išskirtiniais

Namo fasadas bei prie namo esanti terasa – tai du objektai, į kuriuos norom ar nenorom, bet visada nukrypsta mūsų žvilgsniai, ypač, jeigu šiuo metu gyvename statybų nuotaikomis. Fasadų bei terasų įrengimui specialistai labai dažnai rekomenduoja rinktis ilgaamžiškas bei unikalia išvaizda pasižyminčias degintos medienos lentas ir dailylentes (fasadams), su kuriomis šiandien ir susipažinsime, apžvelgdami pagrindines jų savybes.

Įspūdinga degintos medienos lentų bei dailylenčių išvaizda

Kelionę į degintos medienos lentų „pasaulį“ pradėkime nuo savybių, kurios yra matomos plika akimi, t. y., jų išvaizdos. Geriausiai jų išvaizdą apibūdina tokie epitetai, kaip „unikalumas“, „išskirtinumas“, „estetika“, „rafinuotas grožis“, „subtilumas“ ir pan. Beje, ugnis, kaip itin galingas „įrankis“, apdirbimo proceso metu palietęs medį, yra pajėgi išryškinti medžio raštą, kuris yra tarsi žmogaus piršto antspaudai – vienintelis ir nepakartojamas. Dėl to šių epitetų lentos ir dailylentės, apdirbtos ugnimi, tikrai nusipelno.

Platus degintos medienos lentų ir dailylenčių spalvų pasirinkimas

Ugnimi apdorotos medinės terasinės lentos, kaip ir fasadinės lentos bei dailylentės, gali būti įvairių spalvų. Itin įspūdingai atrodo sodriai juodos spalvos lentos ir dailylentės, tačiau savo tobula išvaizda joms nei kiek nenusileidžia ir kitos degintos medienos spalvos bei jų atspalviai. Šiuo metu degintos medienos lentų spalvų paletė yra iš tiesų labai plati, todėl joje nėra sunku rasti patinkančius spalvinius tonus kiekvienai idėjai įgyvendinti. Mėgstantiems „ramesnes“ spalvas, puikiai tiks pilki bei rudi degintos medienos atspalviai. Na, o tiems, kurie ieško itin sodrių spalvų tikrai patiks ir jau minėta sodriai juoda spalva.

Neįtikėtinas degintos medienos lentų ir dailylenčių atsparumas išorės veiksniams

Degintos mediena terasoms bei fasadams, apie kurią plačiau galite paskaityti, sekdami šią nuorodą: https://sugibanwood.com/deginta-mediena-fasadui/, pasižymi didžiuliu atsparumu tokiems neigiamiems aplinkos veiksniams, kaip didžiuliai temperatūrų svyravimai, stingdantis šaltis, nepakeliama kaitra ar gausūs krituliai. Tokį atsparumą lemia medienos apdirbimo ugnimi specifika. Apdirbimo ugnimi technologija taip pat lemia ir tai, kad šioje medienoje nesiveisia nepageidaujami „gyventojai“, t. y., medienos kenkėjai ir grybelinės infekcijos, kurios taip pat gali būti sąlygotos išorės veiksnių.

Degintos medienos lentos ir dailylentės apsaugo nuo karšio bei šalčio, plūstančio į namus iš aplinkos

Šilumos ir vėsumos faktoriai terasoms gal ir nėra labai aktualūs, tačiau, kalbant apie pastatus, jų reikšmė ženkliai didesnė. Pasirinkus japoniška technologija apdirbtas medienos lentas arba dailylentes fasadui, ne tik suteiksite pastatui išskirtinę išvaizdą, bet ir užsitikrinsite, kad Jūsų namuose bus šilčiau šaltuoju periodu ir vėsiau, karštuoju metų periodu, o tai tikrai didelis privalumas.

Degintos medienos lentos ir dailylentės yra praktiškai nedegios

Norint ugnimi apdorotą medieną fasadams bei terasoms pakartotinai uždegti, reikia įdėti nemažai pastangų. Taip yra todėl, kad japoniška medžio apdirbimo technologija apdorota mediena įgyja didesnį atsparumą ugniai, ko pasekoje ji tampa praktiškai nedegia, todėl ypač saugia naudoti medžiaga.

Degintos medienos lentos ir dailylentės yra tvarus pasirinkimas

Vieną arba du kartus šlifuotos bei natūralia alyva baigiamajame gamybos procese alyvuotos degintos medienos lentos bei dailylentės visame pasaulyje yra pripažintos ekologišku bei tvariu produktu, „draugišku“ visai aplinkai. Kurdami savo aplinką, prie tvarumo idėjos lengvai galite prisidėti ir Jūs!

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.