Dantų implantavimas – sveikai ir natūraliai šypsenai

Dantų implantavimas – sveikai ir natūraliai šypsenai

Gražūs dantys žmogui suteikia kur kas daugiau pasitikėjimo savimi, tad natūralu, jog daugelis skiria laiko paieškoms ir domisi inovacijoms, kurios suteikia galimybę susigrąžinti sveiką šypseną. Juk kartais dantys yra prarandami dėl netinkamos priežiūros, genetikos arba traumų.

Tokiu atveju belieka džiaugtis, kad esant net ir tokiai tikrai gana nemaloniai situacijai – visada yra išeitis. Ir dažniausiai minimas dantų implantavimas, kuris Vilniuje yra atliekamas daugelyje klinikų.

Džiugina natūralumas

Dantų implantai pirmiausia bene labiausiai džiugina dėl to, kad jie padeda džiaugtis natūralia šypsena. Niekas nežinos, kad jūsų burnos ertmėje yra dirbiniai dantys, kadangi jie atrodys kaip tikri. Būtent natūralumas ir lėmė, kad dantų implantai tapo kur kas labiau mėgstami nei protezai, kurie karaliavo ilgus metus. Nors jie padėti sukramtyti maistą, tačiau atrodė nenatūraliai ir visi žinojo, kad asmenys dėvi netikrus dantis. Tuo tarpu su implantais taip tikrai nenutiks, kadangi jie ne tik fiksuojami, tarnauja puikiai, tačiau ir atrodo nuostabiai.

Paprasta priežiūra

Mitas, kad dantų protezai yra labai jautrūs. Kai kurie galvoja, kad jiems reikia skirti labai daug dėmesio, tačiau tai nėra tiesa. Šiuo metu specialistai implantuoja tokius dantis, kurie turi būti prižiūrimi tiek pat kiek  ir tikri. Žinoma, priežiūros šiek teik reikia, tačiau ji tikrai nebus nei labai lepi, nei sudėtinga. Svarbiausia yra gera klinika, kurioje specialistai taip pat aptars – kaip jums reikia prižiūrėti dantukus.

Tarnauja visą gyvenimą

Taip pat svarbu atminti, kad dantų implantai dažniausiai tarnauja visą gyvenimą. Daugeliui tai patinka, kadangi norisi kartą sutvarkius dantis daugiau nebesukti dėl jų galvos. Žinoma, reikės reguliariai lankytis pas specialistą apžiūrai, tačiau tai tik smulkmenos palyginus su tuo, kad dirbtiniai dantys atrodys puikiai, kramtys funkcionaliai ir tarnaus jums visą gyvenimą. žinoma, tokiu atveju, kai jie bus sudėti tinkamai.

Klinikos pasirinkimas

Daug kartų kartojome, kad gera klinika yra tai, kuo verta sekti. Tačiau taip pat siūlome nepamiršti, kad ji turi teikti paslaugas legaliai, žinoma, duoti garantija, taip pat specialistai turi atsakyti į visus klausimus, kurie tik kyla. Tai leis būti ramiu, kad implantai bus tokie geri kaip ir Jums teigėme.

Svarbiausia yra neignoruoti problemos, kadangi būtina susitvarkyti burnos ertmę. Juk netekus dantų – problemos atsiranda ne tik dėl to, kad žmogus jaučiasi nemaloniai. Tuomet maistas blogiau kramtomas, atsiranda virškinimo problemos, taip pat ir irsta žandikaulio kaulas, tad veidas greitai sensta.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.