Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Biorevitalizacija – modernus odos atgaivinimas

Biorevitalizacija – modernus odos atgaivinimas

Biorevitalizacija – modernus odos atgaivinimas

Taip, iš pirmo žvilgsnio tai šiek tiek sudėtingas ir mažai kam girdėtas terminas. Vis dėlto greičiausiai žinote apie hialurono rūgštį – odos priežiūros priemonių komponentą, dažniausiai randamą jūsų mėgstamuose serumuose, kaukėse ir drėkinamuosiuose kremuose. Kad hialurono rūgštis patektų į odą, o ne tik ant odos paviršiaus, naudojame šios medžiagos (kartu su papildomomis naudingomis medžiagomis, pvz. vitaminais) mikroinjekcijas ir šią procedūrą vadiname biorevitalizacija.

Tai populiari nechirurginė estetinės medicinos procedūra, skirta kovoti su odos senėjimu ir įvairiomis odos problemomis. Ši procedūra gali žymiai pagerinti jūsų odos būklę, po gydymo oda atgauna sveiką spalvą ir elastingumą.

Hialurono rūgštis yra esminė mūsų odos dalis, ji pritraukia vandenį į kolageną, sulaiko jį odoje, todėl ji tampa putlesnė ir sveikesnė. Mūsų dermoje esantis kolagenas formuoja odos struktūrą. Natūrali hialurono rūgštis jungiasi su kolagenu, todėl oda tampa putlesnė. Moksliškai įrodyta, kad hialurono rūgšties injekcijos skatina kolageno sintezę ir pagerina odos kokybę, todėl atliekant injekcijas su hialurono rūgštimi, galima išgauti ilgalaikę, gerėjančią odos išvaizdą.

Procedūros eiga

Labai plona adata yra suleidžiama hialurono rūgšties į odą. Po gydymo gali atsirasti minimalus patinimas ir paraudimas, kurie visiškai išnyksta per kelias valandas. Procedūra paprastai trunka nuo 20 iki 40 minučių. Visas gydymo kursas paprastai susideda iš 3 – 5 seansų. Reikalingų seansų skaičius bus parinktas kosmetologo pagalba ir priklausys nuo pradinės jūsų odos būklės. Tarp seansų rekomenduojame daryti 15 – 30 dienų pertrauką.

Įšvirkščiant hialurono rūgšties į odą, neišvengiamas diskomfortas, tačiau skausmą sumažina vietinę anestezija sukeliantis gelis ar kremas, kuris prieš injekciją tepamas ant odos.

Prieš atliekant procedūrą, nėra jokių specialių reikalavimų ar medicininių apribojimų, tačiau likus savaitei iki seanso rekomenduojama vengti aspirino ar kitų nesteroidinių vaistų nuo uždegimo, kad būtų kuo mažesnė kraujosruvų rizika. Po procedūros rekomenduojama 3 – 7 dienas vengti saunos, baseino ir tiesioginės saulės spindulių.

Ko galima tikėtis po procedūros?

Hialurono rūgštis pagerina odos drėkinimą, skatina mikrocirkuliaciją, stimuliuoja odos ląstelių medžiagų apykaitą, o tai pagerina jūsų odos išvaizdą. Ilgalaikis rezultatas yra pastebimas po 3 – 4 procedūrų. Pamatysite, kaip odos kokybė gerėja palaipsniui.

Biorevitalizacijos procedūra gali būti taikoma gydyti veido, kaklo, dekoltė ir rankų odai. Šios sritys reikalauja daugiausiai dėmesio, nes jos yra labiau linkusios į saulės ir kitų aplinkos veiksnių daromą žalą, tačiau, apskritai, procedūra gali būti atliekama bet kurioje kūno srityje.

Ši odos jauninimo priemonė yra labai veiksminga. Rezultatus pamatysite iškart po pirmos procedūros.  Po trijų ar keturių procedūrų prasideda visi būtini atjauninimo procesai jūsų kūne, ir jūsų oda kasdien atrodys vis geriau ir geriau, oda skaistės, stangrės, sumažės odos raukšlelių. Taigi odai ilgą laiką išliks jauna ir graži.

Biorevitalizacijos indikacijos. Kada rekomenduojama atlikti procedūrą?

Procedūrą pravartu atlikti, jeigu jus vargina:

1) Senstanti oda;

2) Raukšlės;

3) Veido, kaklo ir dekoltė suglebimas;

4) Blyški veido oda;

5) Odos senėjimas;

6) Sausa ir dehidratuota oda.

PR