Batų nešiojimo tendencijos 2020-2021 žiemai

Batų nešiojimo tendencijos 2020-2021 žiemai

Besikeičiant metų laikui, visi, kurie yra neabejingi madai ar yra besidomintys, kaip sukurti savitą originalų stilių, seka naujai pasirodančias mados tendencijas. Reikia pripažinti, kad nors dažniausiai didžiausias dėmesys yra skiriamas aprangai, tačiau nemažą vaidmenį joje vaidina ir avalynė. Tinkama avalynė neretai gali išgelbėti ne visai vykusį aprangos derinį, arba atvirkščiai – netinkamai parinkti batai gali sugadinti ir, rodos, puikiausiai veidrodyje atrodžiusį rūbų derinį. Tad, kad į tokią ar panašią situaciją netektų papulti, susipažinkite su naujausiomis 2020-2021 žiemos sezono avalynės mados tendencijomis.

Ilgas aulas ir masyvus padas. Šio sezono must-have ilgaauliai batai. Todėl kilus dilemai, kuriuos batus – ilgu ar trumpu aulu rinktis – atsakymas turėtų būti aiškus. Be to, šio sezono TOP‘e taip pat puikuojasi ir masyvūs batų padai. Galbūt tokia detalė ne visuomet yra praktiška ir patogu (pavyzdžiui, vairuojant), tačiau jų stilingumą nuginčyti būtų sudėtinga. Be to, avint batus su masyviu padu nešąla pėdos. Galų gale storas padas kartu yra tam tikras ilgaamžiškumo garantas. Todėl jeigu jums yra aktualu įsigyti batus, kurie tarnautų ne vieną sezoną, drąsiai investuokite. Išsirinkę kokybišką ir jums patinkančią avalynę, turėsite galimybę batais džiaugtis ne vienerius metus!

Militaristinė avalynė. Jeigu reikėtų šį žiemos sezoną apibūdinti būdvardžiais, vienas iš jų neabejotinai būtų – „vyriškas“. Taip pat neprašausite po šalį pasirinkę kareiviškus batus, liaudyje labiau žinomus „kerzų“ vardu. Tokie batai ne tik įneša originalaus netikėtumo įspūdžio į jūsų garderobą, bet ir leidžia patogiai jaustis. Pasirinkusi patogią pėdoms avalynę be vargo galėsite praleisti nors ir visą dieną judesyje – nepavargsite. Kalbant apie kareiviškus batus ir patogumą, tiesiog neina nepaminėti dr. Martens avalynės prekės ženklo. Dr. Martens batai tiks tiek prie džinsų, odinių kelnių, tiek prie įvairių suknelių ar klasikinių kostiumėlių. Jeigu kelia abejonių, ar tikrai tokie batai gerai atrodytų su vienu ar kitu rūbų deriniu, skirkite šiek tiek laiko paieškoms internete. Su dr. Martens batais rasite gausybę siūlomų aprangos sprendimų, kurie jums neabejotinai turės naudos darant pasirinkimą. Pirmyn į trasą!

Oda ar jos pakaitalai? Ką rinktis? 2020-2021 metų žiemos sezonas stiliaus sprendimais žada mus nukelti į ateitį. Todėl pasirenkite netikėtiems sprendimams – medžiagos, iš kurių gaminama ir dekoruojama avalynė, taip pat ne išimtis. Jeigu toks pasiūlymas nusikelti į ateitį jus žavi, tuomet parduotuvių lentynose ieškokite batų su 3D spausdintuvu spausdintomis gumos detalėmis, lazeriu karpyta ir įspaudais dekoruota oda. Taip pat įvairiais inkliuzais, iškilimais ir pan. Tokiomis technikomis yra išgaunami inovatyvūs sprendimai avalynės dekorui ir išties netikėtos batų formos. Galima atpažinti, kad panašias tendencijas jau galėjome matyti ir, tiesą sakant, tebematome atsispindint sportinėje avalynėje. Todėl, jeigu simpatizuojate futuristiniam stiliui, kada, jei ne dabar yra jūsų laikas sublizgėti?

Kniedės, grandinėlės ir kitos metalinės detalės. Apsisprendusiems ieškoti juodų batų, būtų neprošal atkreipti dėmesį į vyraujantį batų dekorą. Netruksite pastebėti, kad be masyvaus pado, kuris pats savaime yra tarsi dekoratyvi batų detalė, avalynė yra puošiama metalinėmis dekoratyviomis detalėmis, kniedėmis, grandinėlėmis, užtrauktukais ir kt. Akimirką galima pasijusti tarsi nusikėlus į senus gerus laikus, kada buvo itin populiarios pankų ir gotų subkultūros. Ką gi, mada apsuko ratą ir grįžta atgal. Kodėl gi nepasinaudojus šia puikia proga sugrįžti į jaunystės laikus? Net jeigu jaunystėje rūbus ir batus kniedėmis tekdavo puošti patiems…

Ar rinktis juodus batus? Vėl? Be abejo, jeigu jums arčiau širdies yra vadinamasis „saugus“ variantas ir eksperimentams neturite nei laiko, nei noro, tuomet žiemos sezonui rinkitės juodus batus. Tačiau, jeigu juoda spalva jau spėjo įgristi, nebijokite eksperimentuoti. Geltona, karališka vyšnios spalva, violetinė, žalia ar sodriai mėlyna spalva ne tik įneš gyvumo jūsų aprangoje, bet ir jūsų bei aplinkinių nuotaikoje! Didžiųjų mados namų dizaineriai šį sezoną drąsiai eksperimentuoja su spalvomis, tad šį tą naujo nebijokite išmėginti ir jūs. Jeigu rėkiančios spalvos jums ne prie širdies, išbandykite sidabro ir bronzos atspalvius. Taip turėsite galimybę sukurti ne pigų ir kartu akį traukiantį įvaizdį.

Naujienos iš interneto