Automobilių draudimas internetu užtikrina vairuotojų apsaugą

Automobilių draudimas internetu užtikrina vairuotojų apsaugą

Kiekvienas vairuotojas žino, kad norint važinėti viešaisiais keliais transporto priemones būtina apdrausti privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu. Norint papildomos apsaugos, reikalingas ir kasko draudimas.

Laimė, automobilių draudimas internetu vairuotojams yra prieinamas greitai ir paprastai. Tokia paslauga ne tik taupo laiką, bet ir padeda užtikrinti saugumą keliuose. Panagrinėkime, kuo naudinga galimybė apsidrausti internetu.

Draustis internetu – greičiau ir paprasčiau

Automobilių draudimas internetu suteikia galimybę vairuotojams pasirūpinti savo transporto priemonės draudimu neiškeliant kojos iš namų ir bet kuriuo paros metu. Tai ne tik patogu, bet ir leidžia išvengti įvairių pasiteisinimų ir atsikalbinėjimų. Kuo paprasčiau apdrausti automobilį, tuo daugiau vairuotojų draudimu pasirūpina iš anksto. Tai labai svarbu, nes kai visi eismo dalyviai yra apsidraudę, kyla gerokai mažiau problemų atlyginant eismo įvykio metu padarytą žalą.

Automatiniai priminimai apie draudimo terminą

Internetu automobilį apdrausti galite tiek pasirinktos draudimo bendrovės svetainėje, tiek pasinaudoję draudimo brokerių sistema. Pastarasis variantas yra daug patogesnis, nes per trumpą laiką galima palyginti skirtingų draudimo kompanijų pasiūlymus ir išsirinkti geriausią. Be to, per brokerių svetainės draustis dažnai yra pigiau, o sutaupyti juk norime visi. Tačiau svarbiausia yra tai, kad nepriklausomai nuo to, kur internetu apsidrausite, artėjant draudimo pabaigos terminui, sistema išsiųs automatinį pranešimą nurodytu elektroniniu paštu. Tai paprastas sprendimas, tačiau jis padeda daugeliui vairuotojų išvengti didelės žalos, baudų ir finansinių nuostolių eismo įvykių atveju.

 Ką daryti, jei pamiršote apdrausti automobilį?

Visiems pasitaiko, kad net ir gavus priminimą apie artėjantį draudimo sutarties galiojimo terminą, laiko sudaryti naują sutartį pristinga. Tačiau šiais laikais tai menka bėda, nes automobilių draudimas internetu veikia greitai ir paprastai. Jums tereikia sistemoje pasirinkti draudimo galiojimo datas, pavyzdžiui, galite iš vakaro apsidrausti jau kitai dienai. Draudimo polisas įsigalioja nuo apmokėjimo, o atsiskaityti už paslaugą galite pasinaudodami elektroninėmis mokėjimo priemonėmis.

Kadangi draudimo sutartis sudaroma greitai, paprastai ir bet kuriuo metu, keliuose yra daug mažiau transporto priemonių, kurios nėra draustos. Tiesiogiai tai eismo saugumo neužtikrina, tačiau eismo įvykiai atneša ir didelės finansinės žalos, o draudimas padeda jos išvengti. Taigi, jei pamiršote apie draudimo galiojimo pabaigą, tiesiog pasinaudokite galimybę draudimo polisą įsigyti internetu.

Kaip apdrausti automobilį internetu?

Tai visiškai paprasta. Jums reikia pasirinkti, kur norite sudaryti draudimo sutartį – tai galima padaryti draudimo bendrovių ar brokerių svetainėse. Siūlome rinktis brokerius, nes čia visada gausite geresnį pasiūlymą, pavyzdžiui, galite išmėginti „Perlo draudimą“. Suveskite sistemos prašomus duomenis ir ji pateiks pasiūlymus iš įvairių draudimo bendrovių. Pasirinkite tinkamiausią ir sudarykite draudimo sutartį – paprasčiau ir greičiau nebūna.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.