Automobilio pirkimas aukcione: mitai ir dažniausiai užduodami klausimai

Automobilio pirkimas aukcione: mitai ir dažniausiai užduodami klausimai

Ieškantys lengvosios transporto priemonės turėtų nepamiršti, kad šiuo metu ją galima įsigyti net ir per aukcionus. Gana dažnas mitas, kad juose dažniausiai parduodamos jau tik labai blogo stovio transporto priemonės, kurios yra tinkamos tik supirkėjams. Tai nėra visiškai tiesa. Platus automobilių pasirinkimas – džiugina, taip pat rinkoje atsiranda vis daugiau modelių, tad kiekvienas gali rasti o poreikius labiausiai patenkinantį kainos ir kokybės santykį. Tam ir yra skirti aukcionai, kurie mūsų šalyje vertinami vis labiau.

Bene dažniausiai minimas automobilių aukcionas yra rengiamas AuctionBaltic specialistų, kurie rūpinasi tokių „renginių“ legalumu ir gera kokybe, kuri patenkins abi puses.

Aukcionuose – tik prasto stovio mašinos?

Gana dažnas mitas, kad tokio tipo aukcionuose yra siūlomos tik labai prasto stovio mašinos. Tai nėra tiesa ir susipažinti su pasiūlymais tikai greitai galima internete. Svarbiausia, kad mašinų bei kitų transporto priemonių pasiūla yra labai plati, tad tai didina tikimybę, kad kiekvienas ras variantą, kuris jam labiausiai tinka. Ir šiuo atveju jokio skirtumo, ar reikalinga mašina bus puikiai važiuojanti, ar senesnio modelio, kuri tinkama tik atgaivinimui.

Mitas, kad tai yra nelegalios paslaugos

Dar gana dažnai tenka girdėti, kad tokie aukcionai yra rengiami nelegaliai. Tai yra mitas. Tiksliau, yra daug opcijų. Visada reikia rinktis tą, kuri yra legali, kadangi bus gaunamos garantijos, kad viskas taip, kaip reikia. Tačiau yra ir tokių puslapių, kuriuose vykdomi aukcionai yra nelegalūs. Žinoma, kad jų reikia vengti, kadangi niekada negalite būti tikras, kad gaunama kokybė ir susitarimas bus pagal jūsų poreikius.

Mokesčiai, kuriuos teks sumokėti

Natūralu, kad pasinaudojus paslaugomis, reikia susimokėti mokesčius dėl pagalbos, kuri yra gaunama. Šiuo atveju dažniausiai aukcionus prižiūrintys specialistai prie parduodamos technikos prideda ir administravimo mokesčius. Jie dažniausiai yra procentiniai nuo planuojamos parduoti prekės, tačiau kiekvienu atveju gali skirtis, tad reikia domėtis asmeniškai. Taip pat dažnai tenka pirkėjams mokėti ir PVM, kadangi statybinė technika labai dažnai kainuoja brangiai.

Aukcionai internete – kelia vis dar daug klausimų

Gana dažnas mitas yra ir tai, kad aukcionuose gali dalyvauti tik verslininkai, tik tie, kurie turi labai daug laiko smulkmenų vertinimui, kadangi tai dažniausiai yra sudėtingas procesas. Tai nėra tiesa. Apskritai aukcionų yra labai įvairių, tad natūralu, kad juose siūlomos prekės yra labai įvairios, žinoma, kinta smulkmenos, kurių laikantis yra organizuojamas toks pirkimas. Kiekvienu atveju reikia susipažinti su tais pasiūlymais, kurie jums labiausiai tinka, kurie siūlomi konkrečioje vietoje ir tuomet įsitraukti į veiklą, kuri gali padėti įsigyti tai, ko jums reikia, kur kas pigiau.

Mitas, kad siūlomos tik lengvosios transporto priemonės

Galiausiai, aukcionuose, kuriose yra siūlomos gana brangios prekės, rasite ne tik lengvąsias transporto priemones, tačiau ir sunkiąsias, galiausiai, labai įvairios paskirties statybinę techniką. Svarbiausia, kad viskas dažnai pateikiama vieno internetinio puslapio aukcione, tad rasti tai, ko jums reikia, patogu ir paprasta.

Kuo daugiau žinosite – tuo tikresnis galite būti, kad aukcionas leis jums rasti tinkamą transporto priemonę be jokio vargo. Dažniausiai reikia tik kartą išbandyti, kad būtų atrandami privalumai, kurie vėliau skatina ieškomos prekės peržiūras atlikti tik aukcionuose, o ne skelbimų puslapiuose, kuriuose pateikti pasiūlymai dažniausiai galutiniai ir pardavėjai nėra linkę mažinti kainos.

PR

Naujienos iš interneto