Pagrindinis puslapis Reklama Autolizingas: kriterijai, įrodantys, kad Jums tai reikalinga paslauga

Autolizingas: kriterijai, įrodantys, kad Jums tai reikalinga paslauga

Autolizingas: kriterijai, įrodantys, kad Jums tai reikalinga paslauga

PR

Ar man verta pasinaudoti išperkamosios nuomos paslauga? Ar kas mėnesį atliekamos įmokos už išsirinktą transporto priemonę man nebus per didelė našta? Kokią naudą gausiu pasirinkęs autolizingą? Tokie ir dar daugiau klausimų kyla tiems, kurie svajoja apie mėgstamą automobilį, tačiau neturi galimybės už jį sumokėti iškart ir ieško geriausių alternatyvų.

Ar autolizingas man tinkama paslauga?

 

Nors kas mėnesį mokamos išperkamosios nuomos įmokos paprastai būna mažesnės nei paskolos už automobilį įmokos, tačiau bet kuriuo atveju būtina įvertinti paslaugos sąlygas. Kai kurios išperkamosios nuomos paslaugas teikiančios bendrovės, pavyzdžiui, „Simple Finance“, yra stipriai orientuotos į klientą, todėl ir palūkanas siūlo žymiai mažesnes, nei vartojimo paskola. Ir tai ne vieninteliai privalumai, kodėl verta pasinaudoti autolizingo paslauga.

Jei vis dar abejojate, ar jums reikalinga išperkamosios nuomos paslauga, atsakykite sau į kelis klausimus. Nereikėtų abejoti, kad išperkamoji nuoma jums geriausias pasirinkimas, jei:

  • norite vairuoti naują ir patinkantį automobilį. Išsirinkę naują ar apynauję transporto priemonę, mėgausitės visais naujo automobilio privalumais ir jums nereikės vargti, jei vėliau, išsimokėję šią transporto priemonę, norėsite ją parduoti.
  • nenorite ar neturite galimybės iškart sumokėti visą automobilio sumą. Tokiais atvejais išperkamoji nuoma – geriausia išeitis.
  • norite pasivažinėti kelerius metus nauja mašina, o vėliau be vargo pasiimti kitą. Išperkamosios nuomos sąlygos suteikia galimybę pasibaigus sutarčiai nemokėti likutinės vertės, palikti automobilį finansų bendrovei ir netgi susigrąžinti dalį pinigų. Plačiau apie tai gali papaskaoti „Simple Finance“ bendrovės atstovai.
  • norite nevaržomai naudotis automobiliu kasdien. Savo pirkiniu galėsite naudotis nuo sandorio sudarymo iki kol sueis sutarties terminas, ir nutrūks sutartis, arba kol lizinguojamą daiktą galutinai išsipirksite.

Jei šie teiginiai jums skamba patraukliai ir priimtinai, nereikėtų ilgiau dvejoti dėl autolizingo poreikio. Tuo labiau, kad kartu gausite ir kitus šios paslaugos privalumus. Pavyzdžiui, ne tik galėsite vairuoti naują mėgstamos firmos automobilį su naujausiomis technologijomis, saugos funkcijomis ir didžiausiu komforto lygiu, bet ir išvengsite su senesniais automobiliais kylančių problemų, gedimų ar aptarnavimo išlaidų, kurie kainuoja nemenkas sumas.

Beje, dar vienas autolizingo privalumas – finansinė ramybė, t. y. jums bus numatytos fiksuotos mėnesio įmokos, todėl visada žinosite, kiek turite mokėti už vairuojamą automobilį. O kai sutartis baigsis, neturėsite jokių rūpesčių – arba toliau galėsite vairuoti tą patį automobilį, arba palikti jį finansų bendrovei ir pasiimti naują automobilį.

„Simple Finance“ atstovai teigia, kad jie stengiasi suteikti patraukliausias išperkamosios nuomos paslaugas savo klientams ir atkreipia dėmesį, kad dažnai tokie sandoriai turi sudedamąsias dalis, nuo kurių priklauso įmokos dydžiai, t. y. automobilio kaina, pageidaujama išperkamosios nuomos paslaugos trukmė, avansas ar pradinis įnašas (jei klientas nusprendžia tuo pasinaudoti), likutinė automobilio vertė (jei klientas nusprendžia tokią pasilikti) ir taikomos palūkanos. Visa tai su klientu aptariama prieš pasirašant sutartį.

Nauji automobiliai kainuoja išties nemažai, tačiau žvelgiant iš ilgalaikės perspektyvos, tai atsiperkantis sprendimas. Prieš pasirašydami išperkamosios nuomos sutartį, pagalvokite apie savo gyvenimo būdą, apsvarstykite, ar jums tikrai reikalingas nuosavas automobilis ir įvertinkite, kokį  biudžetą tam galėtumėte skirti kas mėnesį. Jei apsisprendėte pasinaudoti autolizingo galimybės, bet turite klausimų – nedvejodami kreipkitės į tokias paslaugas siūlančias bendroves. „Simple Finance“ pasirengę atsakyti į Jūsų klausimus ir suteikti išperkamosios nuomos paslaugą: telefonu +370 609 48002 arba el. paštu info@simplefinance.lt. Atsakymus į pagrindinius klausimus galite rasti ir apsilankę bendrovės svetainėje https://simplefinance.lt/ilgalaike-automobilio-nuoma-autolizingas/

Naujienos iš interneto