Atostogos be rūpesčių: kaip tokioms pasiruošti

Atostogos be rūpesčių: kaip tokioms pasiruošti

Nerūpestingos ir ilgos atostogos – apie tokias pasvajojame dažnai. O gal šiemet pagaliau tokias ir patirsite? Kuo poilsis ilgesnis, tuo mažiau laiko lieka paruošti save išvykai, juk norisi suspėti atlikti darbus, perduoti pareigas ir bent kiek atsikvėpti nuo dienotvarkės maratono. Tad skubame pasidalyti paruoštuku, kuris pravers leidžiantis į nerūpestingus atostogų nuotykius.

Plaukai. Jei plaukai dažyti, rekomenduojama likus savaitei iki išvykos atsinaujinti dažymą ir jei reikia, kirpimą. Drėkinanti ar maitinanti procedūra irgi praverstų, nes saulė, sūri jūra bei chloruotas baseino vanduo kenkia plaukams. Dažnas maudymasis, buvimas saulėje nepridengta galva gali išblukinti plaukų spalvą. Pasirūpinkite visapuse apsauga. O jei plaukai natūralūs, prieš ilgą išvyką tiesiog atnaujinkite šukuoseną ar pakirpkite galiukus.

Kūno oda. Norite sustangrinti odą, sumažinti celiulitą? Šveiskite kojas ir sėdmenis sausu šepečiu. Kitą kartą palepinkite odą šveitikliu, kad atsikratytumėte negyvų ląstelių. Planuojančioms atostogas iš anksto gali būti aktualu pradėti lazerinę plaukelių depiliaciją, kuri leis pamiršti apie kasdienį skutimąsi.

Lazerinė depiliacija veidui ir kūnui – idealus pasirinkimas pavargusioms nuo įprastų depiliacijų vašku ar cukrumi, kurios nebenori įsipjauti ar kamuotis dėl įaugusių plaukelių. Lazerinė depiliacija per vidutiniškai 6–8 kartus pašalina net iki 95 % plaukelių. Jie nebeatauga ir galite laisvai dėvėti, ką norite, mėgautis sutaupytu laiku ir pinigais.

Plaukų šalinimas lazeriu yra visiškai saugi procedūra, kuri neturi šalutinio poveikio. Netgi atvirkščiai – oda po procedūros bus lygesnė, gražesnė, nes aktyvinama kolageno gamyba. Lazeriu naikinti plaukus galima visose veido ir kūno vietose tiek vyrams, tiek moterims. Atrasti laiko sugebės net griežtą dienotvarkę turintys žmonės: depiliacija veido srityje truks vos kelias minutes, kojų – apie pusvalandį.

Rinkdamiesi lazerinę depiliaciją atkreipkite dėmesį ne į gausius pažadus, svarbiausia – klauskite apie lazerio galią ir inovatyvumą. Depiliacija su senos kartos arba negalingais lazeriais gali net ir po 10 kartų neatnešti norimo rezultato. Rekomenduojama rinktis būtent naujausios kartos aleksandrito lazerius „GentleLase Pro“ ir „GentleMax Pro“, kurių galios pranašumas gali siekti netgi 6–11 kartų už senesnius ir negalingus lazerius. Kuo lazeris galingesnis, tuo tiksliau ir giliau jis sunaikina plauko folikulą. Būtent tai yra lygios odos be plaukelių garantas.

Dantys. Burnos higiena yra puiki procedūra prieš atostogas. Neskausminga procedūra nuvalys akmenis, pigmentines dėmes. O jei norėsite – tai ir geras pasiruošimas dantų balinimui arba taisymui grįžus. Akinanti šypsena prie įdegusio veido atrodys tiesiog stulbinančiai!

Nagai. Net jei įprastai neatliekate manikiūro ir pedikiūro, turbūt susiviliosite jį pasidaryti prieš atostogas. Gelinis lakavimas atostogose, ypač, jei jos bus aktyvios, arba daug laiko leisite akmenukais nusėtame paplūdimyje, bus gerokai pravartesnis už įprastą. Tačiau geliniam lakavimui namuose reikia turėti įrangą ir priemones. Jei labai viliojatės pasigražinti nagus ir pamiršti apie jų priežiūrą per laiką svetur, užsirašykite procedūrai salone.

Nauja grožio rutina atostogose gali taip patikti, kad norėsis taip pat nerūpestingai gyventi ir grįžus į rutiną.Ypač jei pradėjote lazerinę depiliaciją. Neapleiskite jos po kelių procedūrų, nors po jų jau tikrai matysite ataugant gerokai mažiau plaukelių. Po 6–8 apsilankymų estetinės medicinos klinikoje, būsite netekusios net iki 95 % plaukelių. O po to kartoti procedūras reikės tik kas pusmetį ar kartą per metus, kad išlaikytumėte odą be plaukelių. Į kitas atostogas, nedvejojame, leisitės jau visiškai pamiršusios apie skustukus, depiliacinius kremus ir skausmą depiliuojant vašku ar cukrumi.

Atsiverskite kalendorių ir susiplanuokite likusias dienas. Nepamirškite paskirti bent kelių atokvėpiui prieš lagaminų krovimą. Juk per skubėjimą lengva pamiršti, kad jau metas atsikvėpti ir nebesijaudinti.