Ar galima šuniui duoti maistą nuo žmogaus stalo?

Ar galima šuniui duoti maistą nuo žmogaus stalo?

Tinkama mityba gali užtikrinti, kad Jūsų šuo bus sveikas ir laimingas. Svarbiausia, kad šiuo metu yra tokia plati maistelių šunims pasiūla. Kad keista, jog kai kurie lepina savo gyvūnus maistui nuo stalo. Venkite to. Kodėl? Nes taip galima sukelti šuniui labai rimtų sveikatos problemų.

Pataria veterinarai

Visada geriausia dėl mitybos yra tartis su veterinarais, kurie ne tik išmano konkrečios šuns veislės mitybos ypatumus, tačiau ir pastebi – su kokiomis ligomis dažniausiai lankosi pas juos šunys. Štai veterinarijos klinikos „Siaurio Šnauceris“ specialistai pastebi, kad gana dažnai ligos kyla tada, kai žmonės pradeda šerti šunis maistu nuo stalo. Apskritai veterinarijos klinika garsiai akcentuoja, kad specialus maistas sukurtas ne veltui, tad juo ir siūloma maitinti gyvūnus.

Maistas gali būti nuodingas

Nors daugelis galvoja, kad netinkamas maistas gali sukelti tik virškinimo problemas, tačiau veterinarai pergyvena, kad jiems tenka tvarkyti sveikatos problemas, kurios yra susijusios net ir su labai dideliu apsinuodijimu. Deja, ne visada pavyksta šunį išgelbėti. Kartais šeimininkai laukia per ilgai, o kartais maistas, kurį ragavo šuo, buvo jam labai žalingas. Žinoma, internete galima rasti labai daug išsamių lentelių, kuriose yra nurodyta – kuris maistas žalingas, o kuris ne. Tačiau geriausia apskritai neduoti žmonių maisto. Tada nekils jokių rizikų.

Vieno baltymo maistas

Svarbu, kad Jūsų šuo gautų tik geriausios kokybės maistą. Ypač vertinamas tas, kuriame yra tik vienas baltymas. Ir nors dažniausiai toks maistas yra siūlomas šunims, kurie yra daug kam alergiški, tačiau išties tinka kiekvienam šuniui. Tokiame maiste dažniausiai yra ne tik komponentai, kurie nesukelia jokios alergijos, tačiau taip pat ir vitaminai bei mineralai, kurie padeda būti ramiu, kad Jūsų šuo bus pilnai aprūpintas reikalingomis medžiagomis ir nesirgs.

Skanukų pasirinkimas

Žinoma, dažnai norisi palepinti savo šunį. Tai yra normalu. Tačiau kepinimui siūlome duoti ne savo maistą, tačiau specialius skanukus, kurie yra skirti šunims. Tokius, kuriuose yra kuo mažiau cukraus, kurie yra kuo natūralesni. Tuomet šuo džiaugiasi ne tik skanėstais, tačiau ir energija, kurią duos užkandžiai. Juos pirkti geriausia veterinarijos klinikose.

Reikia normuoti kiekius

Nepamirškite, kad šuniui reikia ne tik geros kokybės maisto, tačiau ir tokio, kuris būtų reikalingomis normomis paskirtas konkretaus dydžio ir tam tikro fizinio aktyvumo šuniui. Jie dažniausiai nejunta sotumo jausmo, tad valgio kur kas daugiau nei reikia, tarsi iš įpročio. Šeimininkų darbas yra pasirūpinti, kad šuo valgytų tinkamo kiekio maistą. Tiek, kiek reikia, kad jis būtų sveikas, žvalus bei laimingas.

Premium kokybė

Labai svarbu, kad Jūsų šuo kasdien gautų tik pačios geriausios kokybės maistą. Internete galima susipažinti su pasiūlomis. Išties – jų daug. Jeigu norite būti ramus, kad Jūsų šuo gaus tik geriausios kokybės maistą – tokiu atveju reikia rinktis ultra premium kokybę, kuri ir yra geriausia. Joje komponuojami ne tik skaniausi ingredientai, tačiau ir tokie, kurie reikalingi Jūsų šuniui. Kuo daugiau vitaminų jis gaus – tuo šeimininkas galės būti ramesnis, kad ligos bus retas palydovas.

Palepinti šuniuką visada yra gerai. Juk jis kaip ir žmogus – tikrai kartais nori kažko skanaus. Tačiau reikia žiūrėti, kad skanukų nebūtų per daug ir tuo pačiu, kad kasdienė šuns mityba – būtų sveika, subalansuota ir tinkama jam.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.