Pagrindinis puslapis Reklama Apsauga nuo cistito: petražolių šaknys, spanguolės ir citrina

Apsauga nuo cistito: petražolių šaknys, spanguolės ir citrina

Apsauga nuo cistito: petražolių šaknys, spanguolės ir citrina

Cistitas yra labai nemaloni liga, kuri dažniausiai aplanko moteris. Tikrai ne visada pavyksta išvengti šios klastingos ligos, kadangi kartais atsisėdimas ant šalto akmens – sugadina kasdienybę su nemaloniais pojūčiais.

Jeigu Jus kankina cistitas – tokiu atveju svarbiausia išbandyti kelis natūralius metodus, kurie gali padėti kovoje su šia liga.

Žinoma, kai jie nepasiteisins arba kai liga yra ūminė – geriausia tartis su medikais, kurie pasiūlys Jums labiausiai tinkamus vaistus. Dažniausiai pirmiausia siūlomi paprasti vaistai, kai jie nepadeda – antibiotikai. Po pasėlio galima pasiūlyti tinkamus vaistus, tad ūmios ligos atveju – medikas yra būtinas.

Jeigu liga kartojasi labai dažnai – tokiu atveju reikia daugiau domėtis natūralia medicina, kuri gali Jums padėti kovoje. Ypač rekomenduojamos petražolių šaknys. Nors jos geriausiai žinomos dėl vitaminų gausos, kurie yra jose, tačiau taip pat siūlome nepamiršti ir cistito, kuris su tinkamu kiekiu petražolių gali likti tik kaip nemalonus atsiminimas.

Pirmiausia petražolių šaknys labiausiai vertinamos dėl vitamino C, kurio kiekiai jose yra labai dideli. Žinoma, tai yra vaistas, tad nereikia naudoti kasdien, kai nėra poreikio. Paprasčiausiai organizmas įpras ir galiausiai šis vaistas nebebus Jums veiksmingas.

Lygiai taip pat greta petražolių šaknų siūlomas ir spanguolių sultys. Tiesa, tinka ir spanguolių vaisiai, tik dažniausiai dėl rūgštumo juos ne taip paprasta vienus valgyti. Kadangi spanguolėse yra labai daug naudingų medžiagų – dažniausiai jas siūloma valgyti reguliariai. Ypač geras komplektas su medumi, kuris leis Jums ne tik gerai jaustis, tačiau taip pat ir džiaugtis skaniu desertu.

Galiausiai, kad cistitas nebūtų Jūsų kasdieninis palydovas – reikalinga ir citrina, kuri dažnai vadinama vaistu nuo visų ligų. Tiesa, ji taip pat reikalinga ne tik tada, kai cistitas jau sunkina gyvenimą, tačiau taip pat kasdien, reguliariai. Tinka kartu su mūsų minėtu medumi arba kitomis žolelėmis, kurios stiprina Jūsų imuninę sistemą.

Visgi, iš visų mūsų minėtų patarimų – petražolių šaknys turėtų sulaukti daugiausia dėmesio, kadangi jos tikrai yra pačios geriausios, labiausiai džiugina geru poveikiu ir sėkminga kova net ir tada, kai cistitas yra labai aktyvus.

Petražolių šaknis galite rasti Sirdazole.lt – https://sirdazole.lt/parduotuve/vaistineje-isfasuotos-vaistazoles/petrazoliu-saknys/

PR

Naujienos iš interneto