Amouage Epic kvepalų išskirtinumai

Amouage Epic kvepalų išskirtinumai

Prabangus kvepalų pojūtis primena brangias esencijas, nešamas senoviniais prekybos keliais. Vienas kvėpavimas sodrių Epic viršutinių ugningo cinamono ir niūrių kmynų natų ir Aladino olos, užpildytos auksu, perlais, arbata, šilku, nefritu, prieskoniais ir smilkalais, vaizdas atsiskleidžia prieš mūsų užburtas akis. Jausmingas, medus ir tamsus rožių, arbatos ir pelargonijos mišinys „Epic“ širdyje primena pačią Turandot – fatale gražuolę, kuri viliojo mirtimi meilės įstrigusius princus.

Amouage Epic Woman yra gintaro gėlių aromatas moterims. Epic Woman buvo paleista 2009 m. Epic Woman sukūrė Cécile Zarokian, Daniel Maurel ir Angeline Poubeau Leporini.

Naujausias „Amouage“ leidimas moterims „Epic“ nenuvilia. Tačiau užuot įkūnijęs tam tikrą nuotaiką, „Epic“ galėtų būti kasdienis kvapas. Epic Woman apibūdinama kaip „aštrus gėlių rytietiškumas“, o pagrindinės natos – kmynai, rožinė įlanka, cinamonas; jo širdis kaip Damasko rožė, arbata, pelargonija, jazminas; o pagrindą sudaro gintaras, muskusas, gvajako mediena, raudonėlis, smilkalai, udas, pačiulis, sandalmedis ir vanilė.

Epas prasideda ne nuo kvepalų tradicinio citrusinių vaisių dvelksmo, o su pipirais ir pelargonijomis, o vėliau įsikuria rožėmis kvepiančiame smilkalų ir rožių mišinyje. Laikui bėgant sandalmedis žengia į priekį.

Išskirtinumas

Pikantiškos rožinių pipirų kibirkštėlės susijungia su pikantiška cinamono ir kmynų šiluma, kurioje spindi mistiška ir mitinė rožė.

Tarp įsikūnijusių žiedlapių susisuka citrininis pelargonijos kvapas. Prieskoniai nutyla ir atsiranda svaiginantis jazminas, sustiprinantis rožę gėlių ir vaisių niuansais, o arbata skleidžia drėgną gaivumą.

Ant sausų vilkdalgių, gvajakmedžio ir pačiulių natų pjedestalo smilkalai išskleidžia savo mineralinę šviesą. Šiltas sandalmedis, Babilono gintaras ir Madagaskaro vanilė pagaliau nuplauna juos auksiniu švytėjimu, kurį pratęsia sniego baltumo muskuso galia.

Šilko kelio legendų įkvėptas „Epic Woman“ – tai aštrus, gintaro kvapas, žydintis mistinėje prieblandoje, nusidriekusioje tarp Kinijos ir Arabijos.

Tai nuostabus kvapo pasirinkimas, kuri nepalis abejingų. Tai išskirtinis, ilgai išliekantis kvapas, kuris patrauks aplinkinių dėmesį ir nepaliks abejingu. Taip pat, tai gali būti stulbinanti dovana artimiausiai sielai, kuri tikrai liks nustebinta ir sužavėta. Šių kvepalų išskirtinumas sužavi ne kiekviena, nes tai išskirtinių asmenybių kvapas, kuris tinka ne kiekvienam.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.