Aleksandrito lazeris – estetiškos ir švelnios odos sąjungininkas

Aleksandrito lazeris – estetiškos ir švelnios odos sąjungininkas

Daugelis žmonių pripažįsta, kad smulkūs plaukeliai ant odos – vienas labiausiai atstumiančių įvaizdžio elementų. Taigi, plaukelių šalinimas daugeliui yra ypač aktualus klausimas. Tačiau ne ką mažiau aktualu ir tai, kaip turėti švelnią, estišką bei lygią odą, išvengiant nemalonių potyrių bei daugybės pastangų.

Gera žinia ta, jog visa tai yra įmanoma, tereikia rinktis tinkamus prietaisus, Ir šiuo atveju vienas tinkamiausių sprendimų yra aleksandrito lazeris. Tad kviečiame  apie tai sužinoti daugiau.

Kokie yra lazerinės depiliacijos privalumai?

Gera žinia ta, kad lazerinė depiliacija, kurios metu yra naudojamas aleksandrito lazeris, turi iš tiesų daug privalumų. Visų pirma, garantuojamas efektyvumas, tai reiškia, kad per ypač trumpą laiką bus pašalinta ypač daug plaukelių. Dar daugiau, ši procedūra, priešingai nei kiti plaukelių šalinimo būdai, garantuoja, kad nebus jaučiams diskomfortas. Na, ir taip pat svarbu akcentuoti, kad pasitelkus aleksandrito lazerį, yra išvengiama šalutinio poveikio (alerginių odos reakcijų, pažeidimų ir t.t.).

Aleksandrito lazeris – vienas paskutinių žmonijos išradimų plaukelių šalinimo srityje

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad plaukelių šalinimas žmonėms buvo ypač aktualus jau labai seniai. Susipažįstant su istorija matyti, kad Senovės Egipto gyventojai patys gaminasi įvairių formų pincetus iš kriauklių ir jais bandydavo pašalinti nepageidaujamus plaukelius. Romos imperijos gyventojai iš titnago gaminasi peilius ir juos taip pat naudodavo šiai funkcijai. 18 amžiuje Prancūzijoje buvo išrastas pirmasis depiliacinis kremas, na, o, štai, 1880 metais – pirmasis elektrins skustuvas. Na, o aleksandrito lazeris buvo išrastas tik 1970 metais.

Ką dar svarbu žinoti apie lazerį?

Na, o pabaigai – dar kelios svarbios detalės apie šį prietaisą. Reikia pabrėžti, kad šiuo lazeriu negali būti šalinami plaukeliai nuo įdegusios odos. Tačiau ir tai dar ne viskas – atlikus plaukelių šalinimą šiuo prietaisu, yra būtina užtikrinti  dviejų savaičių apsauga nuo saulės.

Taigi, kaip matyti, plaukų šalinimas lazeriu yra vienas vėliausių žmonijos sprendimų, o taip pat – puikus pasirinkimas visiems, kurie siekia efektyvumo ir komforto.

PR