5 privalumai, kuriuos suteikia elektromobilių įkrovimas namuose

5 privalumai, kuriuos suteikia elektromobilių įkrovimas namuose

Kaip ir automobiliams su vidaus degimo varikliais, taip ir elektromobiliams važiuoti reikalinga energija. Tik jei benzinu ar dyzelinu varomi automobiliai gali užsukti į degalines, tai elektromobilių vairuotojų pasirinkimai kiek skiriasi: įkrauti bateriją jie gali arba specialiose stotelėse, arba namuose.

Elektromobilių įkrovimas namuose reikalauja investicijų, tačiau taip pat suteikia ir ne vieną privalumą. Apžvelkime, kokios naudos gausite, jei savo elektromobilį krausite namuose.

Taupykite savo laiką

Važiuoti iki įkrovimo stotelės ir grįžti iš jos gali būti sudėtinga, ypač piko metu, kai gatvėse susidaro transporto kamščiai. Įkrauti elektromobilį apsipirkimo parduotuvėje metu atrodo visai gera perspektyva, tačiau nepamirškite, kad prie krovimo stotelių taip pat susidaro eilės. Visa tai gali pareikalauti išties daugybės laiko, be to, greitasis krovimas dar ir kainuoja brangiau. O štai elektromobilių įkrovimas namuose padeda sutaupyti išties daug laiko, nes jums nebereikės prie nieko derintis, niekur vykti ar laukti savo eilės.

Patogumas, kurį galite sau leisti

Elektromobilių įkrovimo stotelės gali būti įrengiamos garažuose, stovėjimo vietose po stogu ar lauke, taip pat prie namo. Tai reiškia, kad jums nereikės toli vykti, o elektromobilis visada bus šalia ir pasirengęs kelionėms, kai tik jo prireiks. Žinoma, patogiausia bus, jei elektromobilį krausite garaže – tuomet jums net nereikės išeiti į lauką ir susidurti su lietumi ar sniegu.

Elektromobilio įkrovimo stotelės įrengimas, priklausomai nuo galingumo ir jūsų automobilio modelio gali kainuoti nuo tūkstančio eurų. Tai nėra itin didelė suma, be to, ji tikrai atsipirks. Taigi, elektromobilių įkrovimas namuose yra patogumas, kurį sau gali leisti kiekvienas.

Kraukite tada, kada norite

Vienas didžiausių privalumų, turint savo stotelę, yra tai, kad elektromobilių įkrovimas namuose galimas bet kuriuo metu. Tai reiškia, kad galėsite savo elektromobilio bateriją įkrauti tada, kai jums nereikia niekur važiuoti. Turintys nuosavas stoteles elektromobilių vairuotojai savo automobilius dažniausiai įkrauna naktį – taip ne tik patogiau, bet ir pigiau.

Kraudami elektromobilį namuose, važiuosite pigiau

Kiek kainuos elektromobilių įkrovimas namuose, priklausys nuo jūsų elektros tiekimo plano. Vis dėlto net ir esant aukštesnei elektros kainai, krauti bateriją namuose visada bus pigiau nei viešojoje krovimo stotelėje. Taigi, jūsų stotelė vis tiek atsipirks, tačiau atsipirkimui gali prireikti daugiau laiko. Jei planuojate įsirengti įkrovimo stotelę elektromobiliui, pasitarkite su savo elektros tiekėju dėl geresnių sąlygų, pavyzdžiui, dviejų tarifų plano.

Prisidėkite prie aplinkos tausojimo

Nors vairuodami elektromobilį jau ir taip darote paslaugą gamtai, galite savo pėdsaką dar labiau sumažinti įkraudami bateriją namuose. Elektromobilių krovimas namuose reiškia mažiau bereikalingų kelionių, o tai svarbu, nes elektromobilių padangos ir kitos dalys taip pat dėvisi ir teršia aplinką. Be to, esant galimybei, namuose elektromobilį galite įkrauti saulės elektrinės pagaminta elektros energija.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.

Naujienos iš interneto