5 priežastys, kodėl oras-oras sistema yra geriausias pasirinkimas sodybai

5 priežastys, kodėl oras-oras sistema yra geriausias pasirinkimas sodybai

Šildymo sprendimai reikalingi ne tik namams. Sodybose daugiausiai laiko praleidžiama vasaromis, tačiau ar ne smagu būtų kartkartėmis nuo miesto šurmulio atitrūkti ir žiemą?

Jei ieškote šildymo sprendimo savo sodybai, oras-oras sistema yra vienas geriausių pasirinkimų.

Efektyvumas ir universalumas

Oras-oras sistema gali būti naudojama ne tik patalpoms šildyti, bet ir joms vėsinti. Ši funkcija tikrai pravers karštomis vasaros dienomis, kai norėsis gaivos. Efektyvus veikimas užtikrina, kad vidaus patalpų temperatūra greitai kistų, tad nereikia didelių elektros energijos sąnaudų. Be to, tiek šildant, tiek vėsinant patalpas oras yra kiek sausinamas. Nors tai laikoma „šalutiniu efektu“, jis sodybose ar kitose patalpose, kurios nėra nuolatos gyvenamos ir šildomos, tikrai naudingas, padeda išvengti tokių problemų kaip pelėsis.

Paprastas įrengimas

Daugelio šildymo būdų pritaikymas sodybose yra ribotas. Čia nėra daug vietos, nameliuose dažnai nėra ir kamino, katilinės įrengimas taip pat būtų problematiškas ir pareikalautų daug vietos, o apie dujų įvadą net nėra ką kalbėti. Šiuo atžvilgiu oras-oras sistema yra itin universalus sprendimas. Vienintelis reikalavimas, kurį reikia patenkinti – tai elektros įvadas, kuris yra beveik visur. Šiam šildymo būdui nereikia nei kamino, nei katilinės įrengimo ar remonto apskritai. Šilumos siurblys yra paprastai ir greitai tvirtinamas, tad nereikia sukti galvos dėl iššūkių, kuriuos kelia kiti šildymo būdai.

Draugiškumas aplinkai

Sodyboje visi norime mėgautis grynu orui ir švaria aplinka, bet kai kurie šildymo būdai nėra ekologiški. Oras-oras sistema yra puikus pasirinkimas sodyboje, nes jos veikimo metu neišskiriama aplinkai ir žmogui kenksmingų teršalų. Nėra ir degimo proceso, tad ore nebus kietųjų dalelių, tad visada galėsite kvėpuoti švariu oru.

Patogus valdymas

Oras-oras sistema gali būti naudojama patalpose, kurios nėra nuolatos gyvenamos – čia nenaudojamas vanduo, tad nėra vamzdžių užšalimo pavojaus. Patogų valdymą užtikrina automatika, be to, kai kurie šilumos siurbliai taip pat gali būti valdomi ir nuotoliniu būdu. Ką tai reiškia? Tiesiog per nuotolį įjunkite šildytuvą ir kai atvyksite, sodyboje jau bus šilta ir jauku. Koks kitas šildymo būdas galėtų pasiūlyti tokią galimybę?

Nedidelės įrengimo išlaidos

Nors sodybose leisti laiką smagu, dažniausiai tai yra antrasis būstas, į kurį daugelis nenori investuoti didelių sumų. Dėl šios priežasties sodybose naudojame ir seni baldai, ir kiti rakandai iš namų. Ne išimtis ir šildymo sistema – į ją investuoti tūkstančius nori retas. Laimė, oras-oras sistemos savo kaina yra labai patrauklus sprendimas. Nors įrangos kaina priklauso nuo galingumo ir funkcionalumo, galima rasti ir paprastų variantų, kurių kainos prasideda vos nuo kelių šimtų eurų. Daug išlaidų nepareikalaus ir įrengimas – oras-oras sistemos montavimas yra paprastas ir greitas, tad šis šildymo sprendimas prieinamas visiems.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.