Pagrindinis puslapis Reklama 5 priežastys, kodėl jūsų verslui būtinas SEO

5 priežastys, kodėl jūsų verslui būtinas SEO

5 priežastys, kodėl jūsų  verslui būtinas SEO

seosprendimai.lt nuotr.

SEO yra svarbus siekiant didesnio matomumo ir aukštesnių pozicijų paieškos rezultatų puslapiuose. Tačiau SEO gali suteikti ir daugiau realios vertės. Pristatome 5 svarbiausias priežastis, kodėl verslui reikalingas SEO ir kaip jis padeda pakelti prekės ženklą į aukštesnį lygį.

  1. Organinė paieška dažniausiai yra pagrindinė priemonė svetainei atrasti

Organinė (arba kitaip – natūrali) paieška yra daugelio verslų svetainių našumo dalis, potencialaus pirkėjo kanalas, galiausiai priverčiantis atlikti konversiją arba įtraukiantis vartotoją ir paskatinantis pirkti.

Kaip teigia rinkodaros specialistai, „Google“ paieškos sistemai priklauso žymiai didesnė paieškos rinkos dalis nei jos konkurentams, tokiems kaip „Yahoo“, „Bing“, „Baidu“, „Yandex“, „DuckDuckGo“ ir kitiems. Vis dėlto, nors „Google“ priklauso 75 proc. šios rinkos, bet tai nereiškia, kad kitos paieškos sistemos negali prisidėti prie verslo matomumo ar prekės ženklo žinomumo didinimo. Tik labai svarbu laikytis kiekvienos paieškos sistemos gairių. „SEO sprendimai“ komanda įsitikinusi, kad tų gairių paisymas yra labai svarbus momentas, nes tik tokiu būdu svetainė gali pelnyti palankų paieškos sistemos vertinimą. Pavyzdžiui, „Google“ šiuo metu yra lankomiausia svetainė pasaulyje ir populiariausia el. pašto paslaugų teikėja pasaulyje (turinti daugiau nei 1 milijardą vartotojų), tai gauti gerą jos vertinimą jau reiškia sėkmę verslui. Dauguma pasaulio gyventojų, turinčių prieigą prie interneto, bent kartą per dieną lankosi „Google“, kad gautų jiems reikalingos informacijos.

Tai, kad paieškos sistemos yra patikimas reikalingos informacijos šaltinis, visada bus naudinga tiek verslui, tiek prekės ženklui. Kokybiškas SEO ir kokybiška svetainė perkelia verslą į aukštesnes paieškos rezultatų pozicijas.

  1. SEO padeda sukurti pasitikėjimą ir patikimumą

Bet kurio patyrusio SEO specialisto tikslas yra sukurti kokybišką ir estetišką interneto svetainę, skatinančią teigiamą ir efektyvią vartotojo patirtį. Kokybiška svetainė neabejotinai kelia ir didesnį pasitikėjimą, atrodo patikimesnė.

  1. Geras SEO = gera vartotojų patirtis

Visi nori geresnių reitingų ir maksimalaus matomumo, bet tik nedaugelis supranta, kad gera vartotojo patirtis yra labai svarbu norint pasiekti žinomumą.

„Google“ išmoko interpretuoti palankią ar nepalankią vartotojo patirtį, būtent teigiama vartotojo patirtis tapo pagrindiniu svetainės sėkmės elementu, t. y. tai leidžia svetainei atsidurti aukštesnėse paieškos rezultatų pozicijose.

Šiuolaikiniai vartotojai žino, ko nori ir jeigu jie to neranda, iškyla problema – nukenčia verslo žinomumas ir matomumas.

Aiškus stiprios vartotojo patirties kūrimo pavyzdys yra tai, kaip „Google“ vis labiau tapo atsakymų moduliu, kuris ieškomus duomenis siūlo vartotojams tiesiogiai paieškos rezultatų puslapiuose. Siekiama, kad vartotojai informaciją pasiektų greičiau ir lengviau. Kokybiškas SEO apima teigiamą vartotojo patirtį, įdarbindamas ją verslo ar prekės ženklo naudai.

  1. SEO – didesnis vartotojų įtraukimas, didesni lankytojų srautai ir konversijos

Didėjant mobiliojo srauto dominavimui, vietinė paieška tapo pagrindine smulkaus ir vidutinio verslo sėkmės dalimi. Su SEO galima pritaikyti skaitmenines ypatybes konkrečiai vietovei, kad žmonės ieškomų paslaugų ar produktų galėtų rasti greičiau ir lengviau.

SEO yra orientuotas į konkrečius miestus, miestelius, regionus ir net valstybes, kad būtų sukurta perspektyvi terpė prekės ženklo matomumui vietos lygiu.

  1. Nesate pirmose paieškos rezultatų pozicijose? – pralaimite

„SEO sprendimai“ komanda per ilgus savo veiklos metus įsitikino, kad jei verslas nėra matomas pirmame paieškos rezultatų puslapyje, jis nelaimės vartotojų paspaudimo. SEO pasaulyje nėra paslaptis, kad tik pirmos pozicijos yra efektyvios ir sėkmingos pozicijos.

Neseniai atliktas tyrimas rodo, kad pirmosios trys natūralios paieškos reitingavimo pozicijos lemia beveik 40 procentų visų paspaudimų, o apie 30 procentų visų rezultatų, esančių antrame ir kituose puslapiuose apskritai nepaspaudžiami.

Ką tai reiškia? Iš esmės du dalykus: 1) Jei nesate pirmame paieškos rezultatų puslapyje, tai turite jame būti. 2) Vis dar yra per daug konkurentų ir atvejų, kai vartotojas įveda užklausą į paieškos laukelį ir neranda to, ko ieško. Kitaip tariant, kai kurios svetainės vis dar funkcionuoja be SEO.

Tad padėkite savo verslui būti pirmose paieškos rezultatų pozicijose ir pelnykite privalumus savo verslui. „SEO sprendimai“ komanda žino, kaip tai padaryti ir yra pasiruošę kiekvienam verslui sukurti daugiau sėkmės!

https://seosprendimai.lt/seo-paslaugos/

PR

Naujienos iš interneto