5 priežastys, kodėl jums gali prireikti vitaminų lašelinės

5 priežastys, kodėl jums gali prireikti vitaminų lašelinės

Vitaminų lašelinės arba intraveninė terapija vis labiau populiarėja tiek sveikatinimo, tiek grožio erdvėse. Tiesiai į kraują teikiami vitaminai, mineralai, antioksidantai ir kitos medžiagos veikia greičiau ir yra geriau pasisavinamos, todėl jų teikiami privalumai pastebimi beveik iš karto. 

Prie lašelinių populiarumo prisideda ir galimybė terapiją pritaikyti pagal individualius poreikius pradedant nuo chroniško nuovargio sindromo ir imuninės sistemos stiprinimo ir baigiant odos ir plaukų gražinimu.

Manote, kad vitaminų lašelinės ne jums? Štai 5 priežastys, kodėl jų vis dėlto gali kada nors prireikti.

Kas yra lašelinių terapija?

Vitaminų lašelinių terapija vitaminus ir mineralus tiekia tiesiai į kraują ir apeina virškinimo traktą, kuriame prarandama didelė veikliųjų medžiagų dalis. Tai reiškia, kad organizmas medžiagas gauna didesne koncentracija, įsisavina net iki 100% ir taip jaučiamas daug greitesnis ir stipresnis jų poveikis.

Medicinos klinikose profesionalų statomos lašelinės pritaikomos kiekvieno paciento poreikiams, o pats procesas yra saugus ir neskausmingas. Kvalifikuoti specialistai tokiose klinikose kaip Drops Clinic Vilniuje individualiai pasirūpina kiekvienu pacientu.

Taip pat galima pasirinkti iš įvairių maistingųjų medžiagų „kokteilių“, subalansuotų siekiant mažinti dehidrataciją, nuovargį, skausmą, gerinti odos ir plaukų būklę, didinti energijos lygį ir t.t.

Kada gali prireikti vitaminų lašelinės?

Operacijos ir rimti sveikatos sutrikimai

Po operacijos arba patyrus sunkius sveikatos sutrikimus gali prireikti greito ir efektyvaus būdo atstatyti organizmo balansą. Vitaminų lašelinės gali būti skiriamos siekiant paspartinti gijimo procesą, pagerinti kraujotaką ir medžiagų apykaitą.

Chroniškas nuovargis ir energijos stoka

Jeigu jaučiate nuolatinį nuovargį, nukritusį energijos lygį ar nuovargio sindromą primenančius simptmus, vitaminų lašelinės gali padėti susigrąžinti jėgas. Mišiniai gali būti praturtinti B grupės vitaminais, magniu ir koenzimu Q10, didinančiai energijos lygį ir gerinančiais bendrą savijautą.

Susilpnėjęs imunitetas

Imuniitetas gali susilpnėti bet kada, bet tai ypač aktualu šaltuoju sezonu, kas padidina peršalimų ir kitų susirgimų riziką. Vitaminų lašelinės su vitaminu C, cinku ir kitais imuninę sistemą stiprinančiais elementais gali būti efektyvi priemonė kovojant su infekcijomis ir ligomis.

Odos problemos

Odos būklė yra tiesiogiai susijusi su mūsų bendra sveikata, o tokios odos problemos kaip išsausėjimas, spuogai ar ankstyvas senėjimas, gali būti susijusios su maistinių medžiagų trūkumu. Vitaminų lašelinės su vitaminu A, E ir hialurono rūgštimi gali padėti atstatyti odos balansą ir pagerinti jos išvaizdą.

Svorio kontrolė

Nors vien tik lašelinės svorio sureguliuoti nepadės, vitaminai ir mineralai gali padėti optimizuoti medžiagų apykaitą, o aminorūgštys gali padėti raumenų atstatymui, kas yra svarbu sportuojant. Taip intraveninė terapija gali būti svarbia svorio kontrolės programos dalimi.

Prieš pradedant bet kokią lašelinių terapiją, būtina pasikonsultuoti su gydytoju ir atlikti reikiamus sveikatos patikrinimus. Tik taip galite būti tikri, kad šis gydymo būdas yra jums tinkamas ir saugus.

Lašelinių terapijos pranašumai

Kaip jau minėta, viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės renkasi vitaminų lašelines, yra greitas ir efektyvus poveikis.

Tai aktualu visiems, tačiau ypač žmonėms, turintiems įvairių žarnyno problemų, trikdančių maistingųjų medžiagų įsisavinimą.

Lašelinėmis taip pat galima suleisti daug didesnius kiekius vitaminų ir mineralų, kas yra ypač svarbu žmonėms, kuriems reikia didesnių dozių dėl sveikatos problemų ar intensyvaus fizinio krūvio.

Dar vienas  vitaminų lašelinių privalumų yra galimybė individualizuoti gydymo planą pagal paciento poreikius ir sveikatos būklę.

Ką reikia žinoti?

Prieš pradedant intraveninę terapiją yra būtina pasikonsultuoti su gydytoju ar kitu kvalifikuotų sveikatos priežiūros specialistų. Per šią konsultaciją gydytojas išklauso paciento pageidavimus, atlieka reikiamus tyrimus ir nustato, koks lašelinės mišinys jam tiks labiausiai

Pats procesas paprastai vyksta sveikatos priežiūros įstaigoje, kur žmogus patogiai įsitaiso ant kėdės ar lovos, pačios procedūros trukmė gali svyruoti nuo 20 minučių iki kelių valandų, priklausomai nuo gydymo tipo.

Per visą lašelinių terapijos procesą pacientas yra nuolat stebimas, kad būtų galima užtikrinti, jog nėra nepageidaujamų pašalinių poveikių, tokių kaip alerginės reakcijos ar infekcijos. Esant reikalui specialistas gali procedūrą pakoreguoti.

Jokiu būdu negalima lašelinės statyti paties namuose, nes tik kvalifikuotas medicinos specialistas gali atlikti išsamius tyrimus ir prižiūrėti visą procesą.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.